آیا هواوی یا آنر می توانند از اسنپدراگون ۸۸۸ استفاده کنند؟

هنوز در بازار گوشی های هوشمند در مورد هواوی و آنر عدم اطمینان وجود دارد . اگرچه آنر دیگر هیچ ارتباطی با هواوی ندارد ، اما هنوز نمی دانیم که این شرکت تجارت خود را چگونه اداره خواهد کرد. با عرضه اسنپدراگون ۸۸۸ ، سوالاتی در مورد هواوی و آنر به خصوص آنر به وجود آمد. به یاد بیاورید که سری Honor V40 قرار بود در دسامبر سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شود. با این حال ، ممکن است این مورد دیگر نباشد زیرا اطلاعات جدیدی در ژانویه ۲۰۲۱ منتشر شده است. در مورد تراشه سری Honor V40 ، به احتمال زیاد Kirin 9000 SoC نخواهد بود. گزارش هایی از عرضه Dimensity 1000+ با این تلفن وجود دارد اما هیچ تأیید رسمی وجود ندارد. هم اکنون ، افرادی مانند Xiaomi ، Realme ، ZTE و Meizu تأیید کرده اند که از Snapdragon 888 SoC استفاده خواهند کرد.

در مورد افتخار ، رئیس جمهور کوالکام ، کریستیانو آمون این حرف را برای گفتن دارد.

کوالکام از ظهور یک شرکت کننده جدید در بازار بسیار راضی است. این پتانسیل مصرف بیشتری را به بازار می آورد و مصرف کنندگان آن را دوست دارند. من نشاط بازار تلفن همراه چین را دوست دارم و امیدوارم که آنر بتواند محصولات خوب بیشتری را به ارمغان بیاورد. اما اکنون همه چیز تازه آغاز شده است و ما همچنین گفتگو خواهیم کرد. ”

 

هواوی از تراشه های ۵G کوالکام استفاده نخواهد کرد.

در مورد هواوی ، کوالکام مجدداً تأکید می کند که رابطه آن با هواوی مثل همیشه قوی است. طبق گفته کوالکام ، این شرکت درخواست مجوز تأمین هواوی را به دولت آمریکا داده است. با این حال ، تصویب آن فقط از تراشه های ۴G ، محاسبات و محصولات Wi-Fi پشتیبانی می کند.

البته ما امیدواریم که در مورد محصولات پرچمدار ۵G با هواوی  معاملات تجاری داشته باشیم ، اما این تنها پس از تأیید قابل انجام است.

برای افتخار ، کمی امید به استفاده از فناوری آمریکایی وجود دارد. با این حال ، ما نمی دانیم که آیا Honor از Snapdragon 888 SoC که به تازگی منتشر شده استفاده می کند یا نه. با این وجود اوضاع برای هواوی بسیار متفاوت است. هیچ تغییری در وضعیت ایجاد نشده است و فعلاً نمی تواند از فناوری ۵G کوالکام استفاده کند. این شرکت تا زمانی که قادر به تهیه چیزی نباشد ، باید به داشته های خود بسازد.

با تغییرات سیاسی بالقوه در ایالات متحده ، ممکن است امیدواری برای Huawei باشد. با این حال ، در این مورد اشتباه نکنید ، اگر موردی وجود دارد که ترامپ و بایدن در مورد آن توافق کنند ، این وضعیت تجارت چین است. با این حال ، بدیهی است که یک دولت به رهبری بایدن با هواوی و سایر شرکت های چینی به طور متفاوتی مذاکره خواهد کرد. میز مذاکره بایدن ممکن است به اندازه میز ترامپ دشوار باشد اما همچنین باید سیاسی تر باشد.