اسپیکر هوشمند هواوی Sound Pro به زودی رونمایی می شود

بازار محصولات اینترنت اشیا در سالهای گذشته و همچنین بازار پوشیدنی ها در حال جلب توجه است. طبق معمول ، شرکتهای بیشتری در تلاشند تا بخشی از این بخش در حال رشد را به این بخش بپیوندند. هواوی یکی از این شرکت هاست و مخصوصاً دلایل زیادی برای تعقیب مشتری در آنجا دارد. خوب ، این شرکت در بخش گوشی های هوشمند خود رنج می برد ، بنابراین واقعاً باید تجارت خود را با محصولات دیگر متنوع کند. این شرکت اخیراً هواوی Sound را به عنوان یک بلندگوی هوشمند پرچمدار به اشتراک گذاشته و اکنون در حال آماده سازی برای تولید مدل هواوی Sound Pro است.

اولین مدل بلندگوی هوشمند در سال ۲۰۱۹ با مانیتور هواوی Sound X ارائه شد. این محصول در کنار MatePad Pro رونمایی شد. این شرکت آن را با سری P40 بازگرداند و اخیراً نسخه Platinum Edition را معرفی کرده است. در ماه اکتبر امسال ، این شرکت از دنباله ای رونمایی کرد که به سادگی هواوی Sound نامیده می شود. اکنون ، یک خبرچین اظهار داشت که هواوی نسخه جدید Pro را رونمایی خواهد کرد.

بلندگوهای اصلی هواوی Sound X و هواوی Sound Smart ثمره توسعه مشترک هواوی و Devialet ، یک شرکت فناوری صوتی فرانسه است. بلندگوها توسط دستیار صوتی هواوی Xiaoyi AI ساخته می شوند که قابلیت های هوشمند آن را افزایش می دهد. وقتی صحبت از صدا می شود ، هر دو بلندگو دارای گواهینامه Hi-Res هستند و هنگامی که دو واحد را با هم جفت می کنید تجربه استریو را ارائه می دهند. به اندازه کافی جالب توجه ، شرکت ها از Apple Homepod الهام گرفته اند. بزرگترین تفاوت این دو مدل در اندازه آنهاست.

بنابراین چه عواملی می تواند هواوی Sound Pro را واقعاً یک محصول “Pro” کند؟ خوب ، ما انتظار داریم که در کیفیت صدا بهبود یافته و از ویژگی های هوشمندتر پشتیبانی کنیم. یک نشت کننده چینی قبلاً وجود محصول را تأیید کرده است ، متأسفانه ، او در مورد ویژگی های ارائه شده توسط محصول چیزی نگفت. نه وی تأیید کرد که آیا این گوشی به صورت هواوی Sound Pro یا Sound X2 ارائه خواهد شد. در حال حاضر ، افزودن ساده Pro در نام فقط یک فرض است.

دو راه برای راه اندازی محصول وجود دارد. هواوی می تواند با عرضه سری هواوی P50 که با وجود همه مشکلات هنوز در برنامه این شرکت است ، آن را برای سال آینده ترک کند. با این حال ، اگر این شرکت تصمیم بگیرد که به زودی سری Mate X2 ، Nova 8 را راه اندازی کند ، ممکن است زودتر به بازار بیاید.البته ما از دسترسی جهانی نسخه جدید مطمئن نیستیم.