اوپو یک گوشی تاشو که مانند گلکسی Z Flip است را ثبت اختراع می کند

هنگامی که اولین تلفن های هوشمند تاشو در سال ۲۰۱۹ ظاهر شدند ، همه از فاکتور شکل خود راضی نبودند. اولین دستگاه ها به جای یک تجربه واقعی تاشو از تلفن های هوشمند ، یک تجربه طولانی مدت تبلت را ارائه می دادند. در ماه نوامبر ، موتورولا Moto RAZR را با طراحی شبیه تاشو معرفی کرد و ثابت کرد که این یک روش عالی برای ساخت گوشی های تاشو است. در حالی که موتورولا به دلیل کمبود مشخصات برای توجیه قیمت ، مشتریان زیادی را به خود جلب نکرد ، سامسونگ Galaxy Z Flip را در فوریه سال جاری معرفی کرد و این یک موفقیت است.

این دستگاه می تواند تا شود و به یک دستگاه تلنگر مربوط به دوران ۲۰۰۰ تبدیل شود یا وقتی باز می شود می تواند یک تجربه واقعی تلفن هوشمند را فراهم کند. این دستگاه هنوز موفق ترین گوشی هوشمند تاشو سامسونگ تا به امروز است و به همین دلیل ، به نظر می رسد مفهوم تلنگر راهی برای پیوستن شرکت های بیشتری به بخش تاشو باشد. ظاهراً ، اوپو در حال آماده سازی پاسخ خود به Galaxy Z Flip است.

به نظر می رسد غول فناوری چینی و یک شرکت پیشرو در زمینه نوآوری محصولات ، آماده رونمایی از گوشی هوشمند تاشو تاشو مانند خود است. اوپو حق ثبت اختراع جدیدی را به سازمان جهانی مالکیت معنوی (WIPO) ارائه داده است. حق ثبت اختراع در ۳ سپتامبر تصویب و منتشر شد. طبق اسناد ، این دستگاه از یک لولای چرخان با چرخ دنده استفاده می کند. به گوشی اجازه می دهد چهار زاویه مختلف قابل استفاده داشته باشد.

گوشی هوشمند تاشو مانند Oppo بدون نمایشگر خارجی عرضه می شود

افراد مستعد در LetsGoDigital به سرعت مجموعه ای از ارائه ها را بر اساس تصاویر ثبت اختراع تولید کردند. ارائه ها واقعیت کنجکاوی را نشان می دهند – گوشی تاشو Oppo نمایشگر جلدی ندارد. به عبارت دیگر ، تا وقتی تلفن را بریزید ، نمی توانید ببینید چه کسی در حال تماس است یا چه اعلانی از راه رسیده است. به عنوان مثال Galaxy Z Flip ، یک نمایشگر کوچک خارجی را ارائه می دهد که برای این سناریوهای فوق مفید است. علی رغم کمبود صفحه نمایش خارجی ، اوپو در هنگام باز شدن هنوز یک صفحه نمایش معمولی و یک دوربین در مرکز قرار دارد. علاوه بر این ، با قضاوت بر اساس رندرها ، نمایشگر کاملاً بدون حاشیه است ، یعنی بیشتر از Z Flip که حاشیه های ضخیمی در کناره های آن دارد.

حق ثبت اختراع تعداد دوربین های این تلفن هوشمند را نشان نمی دهد. با وجود این ، رندرها دستگاهی با سه دوربین عقب را نشان می دهند. خوب ، این با استانداردهای فعلی بازار هم تراز است. امروزه دیدن یک گوشی با کمتر از سه دوربین در بخش پرچمدار سخت است. البته به جز دستگاه های Pixel. Oppo یکی از شرکتهای پیشرو در بخش دوربینهای چندگانه است ، بنابراین در اینجا نیز می توان انتظار چندین دوربین را داشت.

اوپو شاید فقط ایده هایی را برای استفاده در آینده نگه داشته و محافظت کند. البته ، ما امیدواریم که شرکت های بیشتری ورود خود را در بخش تلفن تاشو انجام دهند.