بیش از ۸۵٪ کاربران ICLOUD توسط احراز هویت دو عاملی محافظت می شوند

به تازگی ، اپل مقاله ای در مورد برخی از دستاوردهای مهم در سال ۲۰۲۰ صادر کرده است. این شرکت همچنین فرصت های جدیدی را ذکر کرده است که انتظار می رود در سال ۲۰۲۱ منتظر بمانند. . بیش از ۸۵٪ از کاربران iCloud توسط احراز هویت دو عاملی محافظت می شوند و یک لایه محافظتی دیگر می تواند اطمینان حاصل کند که دیگران نمی توانند به حساب یا داده کاربر دسترسی پیدا کنند.

در همان زمان ، اپل موزیک “اکنون گوش دهید” ، “جستجوی” جدید ، ایستگاه های رادیویی منحصر به فرد ، “پخش خودکار” و سایر توابع را به ارمغان می آورد. از سال ۲۰۲۰ ، در میان کاربران iOS 14 ، نزدیک به ۹۰ درصد شنوندگان از این ویژگی های جدید استفاده کرده اند. علاوه بر این ، میزان استفاده از ویژگی نمایش شعرهای Apple Music دو برابر شده است.

اپل همچنین اظهار داشت که از زمان راه اندازی اپ استور در سال ۲۰۰۸ ، توسعه دهندگانی که محصولات و خدمات دیجیتال می فروشند بیش از ۲۰۰ میلیارد دلار درآمد کسب کرده اند. این تنها قسمت کوچکی از کل معاملات تجاری را که توسط اپ استور تسهیل می شود ، تشکیل می دهد.

در میان آنها ، “یوان شن” Mihayou مستقر در شانگهای پس از اکران موفقیت بزرگی کسب کرد. این یک رکورد جدید برای موفق ترین هفته انتشار در تاریخ اپ استور به ثبت رسانده است. اپل خاطرنشان کرد که در هفته از شب کریسمس تا شب سال نو ، کاربران اپ استور ۱.۸ میلیارد دلار برای محصولات و خدمات دیجیتال هزینه کرده اند که بیشتر آنها برای بازی ها هزینه شده است. فقط در روز سال نو در سال ۲۰۲۱ ، مصرف کاربران از ۵۴۰ میلیون دلار فراتر رفت و یک رکورد برای مصرف یک روزه ثبت شد.

اپل بودجه حاصل از حذف شارژر را جمع آوری می کند

به یاد بیاورید که با عرضه آیفون ۱۲ ، اپل اعلام کرد که جعبه تلفن های هوشمند جدید دیگر شامل هدفون و شارژر نخواهد بود. اخیراً ، شرکت تحقیقاتی معروف Counterpoint Research ، که شروع به انتشار اطلاعات در مورد هزینه اجزای مختلف محصولات الکترونیکی می کند ، هزینه آیفون ۱۲ را محاسبه کرد و اکنون یک توضیح وجود دارد که می گوید از نظر بسته بندی و لوازم جانبی ، هر آیفون ۱۲ حدود ۴.۲ دلار ارزان تر است. نسبت به نسل قبلی آیفون ۱۱.

با نگاهی به یک واحد ، ۴.۲ دلار مبلغ کمی است. با این حال ، در پایان سال گذشته ، کل محموله های آیفون ۱۲ به ۶۳ میلیون رسید. این بدان معناست که اپل در طی چند ماه فروش حدود ۲۶۴ میلیون دلار پس انداز می کند.

طبق گزارش های متعدد ، اپل در آینده کابل شارژر را نیز از جعبه خود خارج خواهد کرد. طبق معمول ، هنگام اتخاذ این تصمیم ،بحث “حفاظت از محیط زیست” را ذکر می کنند.