تصاویر گوشی ردمی REDMI سری K40 با طراحی دوربین خاص ، آنلاین رونمایی می شود

از زمان استقلال ردمی ، این شرکت کاملاً موفق عمل کرده است. از هم اکنون ، هشت خط تولید مختلف در بازار دارد. سری Redmi K به خصوص بسیار موفق است. این کار با سری Redmi K20 شروع می شود که دارای سه مدل است. در مورد سری Redmi K30 ، این یکی از طولانی ترین سری ها در صنعت گوشی های هوشمند است. این مجموعه دارای بیش از پنج مدل در حدود یک سال است. بعد از اینکه Redmi اعلام کرد که با سری Redmi K30 روبرو است ، اطلاعات مربوط به سری Redmi K40 به وب راه یافت.

اکنون ، ما چند تصویر واقعی از سری Redmi K40 داریم و نمی توانم طراحی دوربین را تحسین نکنم. تلفن موجود در تصویر دارای یک قاب محافظ محرمانه است. با وجود این ، هنوز هم می توان دریافت که سری Redmi K40 طراحی جدیدی را به کار گرفته است.

از طریق تصاویر ، سری Redmi K40 با طراحی دوربین مرکزی ارائه می شود. این یک تغییر از دوربین قرص شکل در سمت راست صفحه Red K30 است. البته ، ما نمی توانیم تشخیص دهیم که آیا همه مدل های این سری از این طرح استفاده می کنند. به احتمال زیاد ، همه از این طرح استفاده نخواهند کرد زیرا سری Redmi K30 دارای چندین طرح است.

همچنین ، تصویر نشان می دهد که قسمت پشتی این گوشی هوشمند نیز از طراحی جدیدی برخوردار است. این دوربین مانند نسل قبلی چهار دوربین دارد اما چینش دوربین ها متفاوت است . پوسته مستطیل با گوشه های منحنی ، یک سنسور بزرگ در بالا ، دو سنسور کوچک در وسط و یک سنسور بزرگ در پایین است. سنسور های دوربین به شکل چهار ضلعی (چند ضلعی ۴ ضلعی) در آمده اند. علاوه بر این ، یک فلش LED در کنار سنسور های دوربین وجود دارد و زیر فلش عبارت “ULTRA PREMIUM” وجود دارد.

علاوه بر این ، این تصویر همچنین نشان می دهد که Redmi K40 دارای یک جک صوتی ۳.۵ میلی متری در پایین سمت چپ است. یک رابط USB-C در وسط و یک پنجره مشبک بلندگو در سمت راست قرار دارد. در سمت چپ و بالای این تلفن هوشمند شیار سیم کارت / کارت حافظه قرار دارد.

بر اساس گزارش ها ، این شرکت Redi K40 را رسماً در این ماه عرضه می کند. انتظار می رود که این دستگاه با نرخ تازه سازی بالا و همچنین یک پردازنده پرچمدار اسنپدراگون همراه باشد. علاوه بر این ، ما همچنین انتظار داریم که یک فناوری شارژ سریعتر در این فناوری وجود داشته باشد. همچنین باید اندروید ۱۱ را خارج از جعبه اجرا کند.