تصویر واقعی گوشی گوگل پیکسل ۵ پرو با دوربین کم نمایشگر و اسنپدراگون ۸۶۵ به صورت آنلاین رونمایی می شود

Google Pixel 5 Pro با دوربین روی صفحه نمایشگر؟

این نشان می دهد که گوگل پیکسل ۵ پرو جدید است از صفحه نمایش ۶.۶۷ این استفاده خواهد کرد. در قسمت بالای صفحه هیچ بازشویی از دوربین جلو نمی رود ، و هیچ گونه انفجار ، قطره آب و سایر طرح ها وجود ندارد. این طراحی باعث می شود این احساس به وجود بیاید که این تلفن هوشمند با یک دوربین در زیر نمایشگر ارائه می شود. با این شرایط ، این فناوری برای تولید انبوه کاملاً آماده نیست. از هم اکنون ، فقط سری ZTE AXON 20 5G از این طرح به صورت استفاده از دارو استفاده می شود. بعید است که Google Pixel 5 Pro از این ویژگی استفاده کند. اگر ما Pixel 5 Pro با فناوری دوربین در زیر صفحه نمایش ارائه می شود یا خیر ، نمی توانیم به طور کامل بررسی کنیم.

در مورد پیکربندی ، این تلفن از پردازنده پرچمدار Qualcomm Snapdragon 865 استفاده کرد. حداقل ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی داشت. در بخش دوربین ، یک تنظیم دوربین عقب وجود دارد. متأسفانه ، ما جزئیات خاصی را در مورد سنسورهای دوربین نداریم. از صفحه “درباره تلفن” این تلفن می فهمیم که از دو سیم کارت پشتیبانی می کند.

ذکر این نکته نیز مهم است که بعضی اوقات گمانه زنی ها می گویند که تصویر Pixel 5 Pro فقط یک نمونه آماده است. اگر اینگونه باشد ، ممکن است هر مرحله در مرحله تولید انبوه نرسد باشد. حتی اگر چنین باشد ، اگر اکنون بین من ممکن است با توجه به تولید انبوه تولید شود ، قابل توجه است. نکته نهایی این است که در حال حاضر در مورد Google Pixel 5 Pro هیچ چیز قطعی نیست.