تلفن ال جی Rollable در بانک اطلاعاتی شرکت کره جنوبی ظاهر می شود

بیشتر سازندگان گوشی های هوشمند در ماه های اول سال ۲۰۲۰ به دلیل همه گیری COVID-19 تأثیر زیادی را متحمل شدند. با این حال ، سه ماهه آخر ثابت کرد که هنوز جای بهبودی وجود دارد. اکنون ، سازندگان گوشی های هوشمند در Q4 2020 و Q1 2021 شرط بندی می کنند تا یک بار برای همیشه خسارت را جبران کنند. در حالی که شرکت های چینی در بخش ۵G با معرفی استاندارد اتصال جدید به سطوح بیشتر قیمت رونق پیدا کردند ، شرکت های دیگر نیز از موج ۵G استفاده کردند تا دوباره به کار بیفتند. ما در مورد LG Mobile صحبت می کنیم، پس از سالها خونریزی ، علائم بهبودی را نشان می دهد. امسال ، ال جی بخش تلفن همراه خود را با معرفی LG Velvet 5G تغییر داد و همچنین جایی برای فاش کردن یک دستگاه مفهومی با صفحه نمایش چرخان با نام LG Wing پیدا کرد. ظاهراً ، این شرکت معتقد است که در حال آماده سازی تلفن جدید Rollable ال جی برای Q1 2021 ، نوآوری راهی است که باید دنبال شود.

در سال ۲۰۲۰ ، هیچ چیزی در بخش گوشی های هوشمند تاشو تغییر نکرده است. سامسونگ پیشرو است در حالی که شرکت های دیگر قبل از پرش در بخش ، منتظر مواد با دوام تر هستند. با این حال ، این شرکت ها به سادگی منتظر نیستند ، بلکه به دنبال راه های دیگری برای آینده تلفن های هوشمند هستند. ال جی در حال حاضر نمایشگر قابل شارژ در بخش تلویزیون خود را بررسی کرده و اکنون در حال کار بر روی یک تلفن هوشمند با نام رمز “B Project” است. در ماه گذشته ، اوپو به ما نشان داد که یک تلفن هوشمند قابل رویت از طریق تلفن مفهومی OPPO X 2021 چقدر شگفت انگیز است. در حقیقت ، به نظر می رسد این فناوری امیدوار کننده تر و کاربردی تر از یک گوشی هوشمند تاشو است که محدودیت های زیادی دارد.

چند ماه پیش ، گزارش هایی شنیده ایم که نشان می دهد LG در سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ تلفن همراه خود را به بازار می آورد. با این حال ، ابتدا یک پرچمدار استاندارد معرفی می کند که به عنوان یک جانشین معنوی برای سری V عمل می کند. امروز ، یک گزارش جدید نشان می دهد که LG به نظر می رسد در حال پیروی از این ادعاها است. طبق اطلاعات منتشر شده از توییترCozyplanes ، تلفن جدید LG Rollable با شماره مدل LM-RN910N ارائه می شود. در پایگاه داده داخلی اپراتور کره ای ثبت شده است. نسخه قفل شده ای نیز وجود دارد که با شماره مدل OMD-LM-R910N ارائه می شود.

مشخصات گوشی Rollable ال جی که ادعا شده است

طبق شایعات ، گوشی رول شده ال جی از یک صفحه نمایش قابل ارتقا ۷.۴ اینچی برخوردار خواهد بود. وضوح حالت استاندارد دارای رزولوشن ۲۴۲۸ ۱، ۱۰۸۰ پیکسل است. این منجر به نسبت ابعاد ۲۰: ۹ می شود. این تلفن همچنین دارای یک حالت فیلمبرداری با وضوح ۲،۴۲۸ ۱، ۱،۳۶۶ و نسبت تصویر ۱۶: ۹ است. سرانجام ، ما یک حالت بهره وری سوم داریم. این رزولوشن ۲۴۲۸ ۱، ۱۶۰۰ پیکسل و نسبت ابعاد ۳: ۲ را ارائه می دهد.

برخلاف موتورولا که بر روی یک گوشی تاشو میان رده اصرار دارد ، ال جی با دستگاه رول خود بازی نمی کند. طبق شایعات ، این گوشی جدیدترین چیپست اسنپدراگون ۸۸۸ کوالکام را بسته بندی خواهد کرد. علاوه بر این ، با ۱۶ گیگابایت رم جفت می شود. خوب ، این مشخصات واقعاً امیدوار کننده است ، اما این بدان معنی است که تلفن نیز هزینه زیادی خواهد داشت! به راحتی از قیمت ۲۰۰۰ دلار پیشی خواهد گرفت.

وی همچنین برخی از جزئیات مربوط به عملکرد تلفن رول را به اشتراک گذاشته است. به گفته وی ، این دستگاه در هر دو طرف گسترش می یابد و اندازه صفحه نمایش آن را تا ۱۰۰ درصد افزایش می دهد. قاب بالایی گوشی LG Rollable با دستگاه گسترش نمی یابد. بر اساس گزارش ها ، ال جی چارچوبی انعطاف پذیر اضافه می کند که می تواند برای پوشش دادن لبه های نمایشگر گسترش یابد و با بسته شدن تلفن پس گرفته شود. این گوشی همچنین برای جلوگیری از استقرار تصادفی و جلوگیری از پیمایش سریع صفحه ، با یک دستگاه قفل ساز همراه خواهد بود.

با توجه به تمام شایعات و درزهای تاکنون ، ال جی ممکن است به اولین شرکتی تبدیل شود که یک تلفن هوشمند رول شو موجود در بازار را به بازار عرضه می کند. اخیراً ، اوپو اظهار داشت که برای تولید انبوه اوپو X 2021 آماده نیست. با این حال ممکن است شرکت های دیگری مانند سامسونگ و TCL نیز به زودی به این بخش بپیوندند.