جدیدترین امتیاز گوشی Vivo X60 در گیک بنچ رویت شد

ما در حال حاضر ایده ای از آنچه Vivo X60 آینده ارائه خواهد داد داریم. آخرین جانشینان سری Vivo X50 در اخبار قرار گرفته اند و ما همچنین در مورد چیپست جدید اگزینوس که نیروی جدید Vivo را تأمین می کند ، آشنا شدیم. امروز ما اطلاعات دقیق تری درباره تاریخ انتشار و همچنین یک لیست گیک بنچ به روز شده داریم که نمره قابل توجهی را برای یک چیپست میان رده نشان می دهد.

آخرین امتیاز اگزینوس ۱۰۸۰ در گیک بنچ

پیش از این ، لیست گیک بنچ در ۱۶ دسامبر ارسال شده بود. بر اساس آن ، تلفن هوشمند با شماره مدل Vivo V2047A ، که ما حدس می زنیم وانیلی Vivo X60 دارای ۸۸۸ امتیاز در Single Core و ۳۲۴۴ در Multi-Core باشد. در حالی که جدیدترین لیست GeekBench امتیاز بسیار بهتری را نشان می دهد. در آخرین آزمایش گیک بنچ ۵ ، که در ۲۱ دسامبر انجام شد ، نمره تک هسته ای ۹۱۵ و چند هسته ای ۳۴۰۸ را نشان می دهد.

اگر در مورد افزایش امتیازات تعجب می کنید ، دلیل آن فرکانس پایه بالاتر است. اولین گزارش گیک بنچ با فرکانس پایه ۶۳۳ مگاهرتز انجام شد در حالی که آخرین گزارش در فرکانس ۲.۰۰ گیگاهرتز انجام شده است. غیر از این ، همه موارد دیگر مشابه است. این گزارش یک نوع RAM 12 گیگابایتی و سیستم عامل Android 11 را نشان می دهد.

برای مقایسه ، آیفون ۱۱ پرو سال گذشته تقریباً امتیاز ۱۳۲۶ را در هسته تک و ۳۳۱۸ را در چند هسته ای کسب کرده است. از این رو ، اگزینوس ۱۰۸۰ در مقایسه با چیپست پرچمدار سال گذشته A13 Bionic عملکرد چند هسته ای خوبی دارد. اما در مورد عملکرد تک هسته ای کمبود آن وجود دارد. اگرچه ، هنوز هم یک امتیاز قابل توجه برای یک چیپست میان رده اگزینوس است.

سری vivo X60 در تاریخ ۱۹ دسامبر ساعت ۱۹:۳۰ مجهز به پردازنده اگزینوس ۱۰۸۰ که آخرین امتیاز آن است ، منتشر می شود

به غیر از آخرین لیست GeekBench از Vivo X60 ، ما همچنین اخبار مربوط به راه اندازی آن را داریم. IceUniverse به همراه لیست های گیک بنچ، یک پوستر را در توییتر خود منتشر کرد. طبق این پوستر ، این گوشی هوشمند در تاریخ ۲۹ دسامبر راه اندازی می شود. قبلاً مشخص شد. اما اکنون زمان نیز آشکار شده است. رویداد پرتاب ویوو X70 در ساعت ۱۹:۳۰ (۴:۳۰ بعد از ظهر به وقت گرینویچ + ۵) در تاریخ ۲۹ دسامبر در چین برگزار می شود.

برای یادآوری ، مجموعه Vivo X50 دوربین محور است. این بار هم همینطور خواهد بود. ما انتظار داریم یک دوربین سه گانه در عقب تنظیم شود که توسط یک دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی ، ۱۳ مگاپیکسلی فوق عریض و یک سنسور عمودی ۱۳ مگاپیکسلی Vivo X60 هدایت شود . در حالی که نسخه Pro لنز ۸ مگاپیکسلی پریسکوپ را نیز به همراه خواهد داشت. جفت شدن گوشی های هوشمند با یک چیپست قدرتمند جدید ، ترکیب این گوشی را حتی ویژه می کند.