ریل می Race در حال آماده سازی گوشی با اسنپدراگون ۸۸۸ SoC است

با عرضه رسمی پرچمدار SoC کوالکام اسنپدراگون ۸۸۸ ، انتظار می رود تولیدکنندگان در اسرع وقت قصد خود را برای استفاده از این تراشه اعلام کنند. این دقیقاً همان چیزی است که در حال حاضر اتفاق می افتد. چند دقیقه پس از عرضه رسمی ، شیائومی تأیید کرد که برای اولین بار از این تراشه استفاده خواهد کرد. اکنون ، اعلامیه رسمی Realme نشان می دهد که از این تراشه نیز استفاده خواهد کرد. سازنده می گوید که “مسابقه Realme” یکی از اولین کسانی است که از Snapdragon 888 SoC استفاده می کند.

این شرکت این اطلاعات را از طریق یک توییت روی دسته رسمی خود در انگلیس فاش کرده است . اگر این دستگاه یکی از اولین دستگاههایی است که از این تراشه استفاده می کند ، باید حداکثر در ماه فوریه وارد شود. از هم اکنون ، ما اطلاعات زیادی در مورد این تلفن هوشمند نداریم. با این وجود ، بخشی از اطلاعات انحصاری اخیر در مورد GSMArena برخی از جزئیات این دستگاه را نشان می دهد.

براساس این گزارش ، این دستگاه با شماره مدل RMX2202 همراه است. علاوه بر Snapdragon 888 ، Realme Race با حداکثر ۱۲ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت فضای ذخیره سازی همراه خواهد بود. البته ، تنظیمات دیگری نیز ممکن است ۸ گیگابایت RAM ، ۵۱۲ گیگابایت حافظه ذخیره سازی و غیره باشد. در پایان نرم افزار ، گزارش نشان می دهد که Realme Race با Realme UI 2.0 در بالای Android 11 خارج از جعبه عرضه می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ورق مشخصات همچنین با تصویری همراه است که به ما نشان می دهد قسمت عقب این دستگاه چگونه است. در بخش دوربین ، به وضوح می توان تنظیم دوربین چهارگانه عقب را در یک محفظه دوربین گرد مشاهده کرد. در سمت راست محفظه دوربین دایره ای ، یک فلاش LED قرار دارد. بعلاوه ، به نظر می رسد که این دستگاه از طراحی پشت شیشه ای خمیده استفاده می کند که در صنعت فعلی غالب است. در مورد مشخصات خاص دوربین ، مشخصات مشخصات هیچ اطلاعاتی را نشان نمی دهد. همچنین هیچ اطلاعاتی در مورد طراحی جلو ، اندازه صفحه و وضوح آن وجود ندارد.

با این حال ، قبل از دیروز ، تنها چیزی که در مورد این دستگاه می دانستیم فقط نام آن است. با این حال ، با آخرین اعلامیه ، ما انتظار داریم که به زودی اطلاعات بیشتری در مورد این تلفن هوشمند به وب وارد شود. علاوه بر این ، این اعلامیه رسمی همچنین حاکی از آن است که این دستگاه به اروپا راه خواهد یافت. این واقعیت که آخرین اطلاعات رسمی در انگلیس منتشر می شود ، به این اعتبار اعتبار می بخشد. ما یک زبانه در این دستگاه نگه می داریم و با وقوع رویدادها به شما اطلاع می دهیم.