سامسونگ سرانجام برنامه ONE UI 3.0 بتا را برای سری گلکسی S10 آغاز کرد!

در حالی که مرحله اول برنامه One UI 3.0 Beta بسیار سریع و روان پیش می رود ، اما این برای مرحله دوم غیر واقعی بود. سامسونگ به دلیل اشکالات اساسی مانند تخلیه باتری و خرابی های مکرر برنامه ها در گلکسی نوت ۱۰ ، مرحله دوم را به تعویق انداخت و در اوایل هفته ، سامسونگ با گلکسی Z Flip کار خود را از سر گرفت و اکنون وقت آن است که کاربران گلکسی S10 طعم و مزه خود را بچشند و این گوشی از اندروید ۱۱ بهره می برد.

گلکسی S20 در هند یک بروز رسانی بتا ONE UI 3.0 دریافت می کند!

سامسونگ اکنون برنامه بتا One UI 3.0 را برای سری Galaxy S10 افتتاح کرده است. برنامه بتا اکنون در مناطق مختلفی از جمله هند ، کره جنوبی و انگلستان اجرا می شود. امروز یا فردا ، کاربران در لهستان و آلمان نیز ممکن است بتوانند در این برنامه شرکت کنند. اگر مالک هر یک از دستگاه های Galaxy S10 هستید و در بازارهای فوق الذکر اقامت دارید ، می توانید از طریق برنامه Samsung Members برای برنامه ثبت نام کنید.

پس از ثبت نام ، می توانید با رفتن به تنظیمات >> بروز رسانی نرم افزار >> بارگیری و نصب ، بروز رسانی بتا را به صورت دستی بارگیری کنید . اگر اینگونه نیست ، پس از مدتی باید دوباره امتحان کنید. شایان ذکر است که بروز رسانی های میان افزار بتا دارای اشکالات بی شماری است و حتی ممکن است برخی از آنها حیاتی باشند. اگر ایده استفاده از نرم افزار باگی را دوست ندارید ، پس باید از این برنامه دور باشید.

جدای از سری Galaxy S10 ، مرحله دوم برنامه شامل Note 10 duo ، Galaxy Z Flip و Galaxy Z Fold 2 است. با Galaxy S10 و Z Flip از راه دور ، Z Fold 2 باید در ردیف بعدی قرار گیرد. برای برنامه بتا همچنین باید ببینیم که سامسونگ در حال بروز رسانی میان افزار پچ به صفحات نوت ۱۰ است.

سامسونگ به نرم افزار پایدار اندروید ۱۱ نزدیک است!

سامسونگ علاوه بر از سرگیری مرحله دوم ، تعداد زیادی بروز رسانی بتا را برای Galaxy S20 trio ارائه داده است. در حقیقت ، به نظر می رسد که سه گانه Galaxy S20 در آستانه دریافت بروز رسانی پایدار است. chaebol قول داد که اندروید پایدار ۱۱ تا پایان سال جاری به دستگاه های S20 وارد شود. خوب ، ما انتظار داریم که عرضه در اوایل دسامبر اتفاق بیفتد. هر زمان که این اتفاق بیفتد ، ما مطمئناً این مطلب خود را به روز و شما را با خبر می کنیم.