سامسونگ گلکسی A72 نسل ۴G با اسنپدراگون ۷۲۰G و اندروید ۱۱ در گیک بنچ ظاهر می شود

نوع گلکسی A72 4G سامسونگ با شماره مدل SM-A725F در لیست گیک بنچ دیده می شود. برخی از درزهای اخیر نشان می دهد که سامسونگ در حال آماده سازی برای راه اندازی سه تلفن هوشمند ۵G آماده است که شامل Galaxy A32 5G ، Galaxy A52 5G و Galaxy A72 5G است. علاوه بر این ، پیش از این نیز برخی گزارش ها حاکی از آن بود که سامسونگ قصد دارد انواع ۴G را به همراه این تلفن های هوشمند ۵G راه اندازی کند.

طبق لیست گیک بنچ سامسونگ Galaxy A72 4G در آزمون های تک هسته ای ۵۴۹ و در آزمون های چند هسته ای ۱۶۳۷ امتیاز کسب می کند. قدرت این تلفن هوشمند توسط کوالکام اسنپدراگون ۷۲۰G SoC و Adreno 618 GPU ارائه شده است. این رم ۸ گیگابایتی را جفت می کند و از سیستم عامل اندروید ۱۱ همراه با Samsung One UI 3.0 خارج از جعبه RAM استفاده می کند . اخیراً ، تنظیمات دوربین گلکسی A72 نیز با تنظیم دوربین چهارگانه به صورت آنلاین درز کرده است. تنظیمات دوربین گلکسی A72 شامل دوربین اصلی ۶۴MP ، دوربین زاویه دید ۱۲MP ، دوربین ماکرو ۵ MP ، سنسور عمق ۵MP است. اگرچه هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد دوربین جلو وجود ندارد.

گفته می شود مشخصات هر دو نوع ۴G و ۵G گلکسی A72 به جز پردازنده ها با یکدیگر یکسان هستند. نسخه Galaxy A72 5G دارای شماره مدل SM-A726B است. انتظار می رود نسخه Samsung Galaxy A72 4G دارای برچسب قیمتی بین ۴۰۰-۵۰۰ یورو باشد. انتظار می رود نسخه Galaxy A72 5G دارای برچسب قیمتی بین ۵۵۰-۶۰۰ یورو باشد.

مشخصات گلکسی A32 نسل ۵G (انتظار می رود)

همراه با گلکسی A72 ، سامسونگ در حال آماده سازی برای راه اندازی گلکسی A32 و A52 است. سامسونگ Galaxy A32 5G توسط Mediatek Dimensity 720 SoC مجهز شده است که از پشتیبانی ۵G برخوردار است. این دوربین دارای یک دوربین چهارگانه است که شامل یک دوربین زاویه دید اولیه ۴۸ مگاپیکسلی ، یک دوربین فوق عریض ۸ مگاپیکسلی و دوربین های ماکرو و عمق ۵ مگاپیکسلی است. برای سلفی ها و گپ های ویدئویی ، یک دوربین ۲۰ مگاپیکسلی در نظر گرفته شده است.

مجهز به پردازنده گرافیکی کوالکام اسنپدراگون ۷۵۰G 5G SoC و Adreno 619 است. این تلفن هوشمند از یک دوربین چهارگانه با دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی ، دوربین فوق عریض ۱۲ مگاپیکسلی ، دوربین های ماکرو ۵ مگاپیکسلی و دوربین های عمقی پشتیبانی می کند. در قسمت جلویی ، یک دوربین ۳۲ مگاپیکسلی برای سلفی و گپ های ویدیویی وجود دارد.