سامسونگ گلکسی +S21 گواهینامه BIS را دریافت می کند

سامسونگ با عرضه سامسونگ گلکسی S20 FE تقریباً برنامه های شاخص خود را برای سال ۲۰۲۰ به پایان رسانده است. اکنون ، این شرکت بر روی مسئله مهم بعدی تمرکز کرده است که از طریق خانواده Galaxy S21 آورده خواهد شد. ظاهراً ، سه پرچمدار جدید متشکل از Galaxy S21 ، Galaxy S21 + و S21 Ultra در ژانویه مشخص خواهد شد. این خیلی زودتر از حد معمول است. با این حال ، بسیاری از گواهینامه ها هر هفته ظاهر می شوند تا این مسئله را به عنوان یک احتمال بزرگ تأیید کنند. اکنون ، Galaxy S21 + از BIS (دفتر استاندارد هند) عبور کرده است که ورود دستگاه به سنگر هند را تأیید می کند. سامسونگ دامنه بازار تلفن های هوشمند هند را در طی Q3 بدست آورد ، بنابراین ما معتقدیم که این یک بازار مهم برای کمپین S21 خواهد بود.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، لیست در BIS اساساً این واقعیت را که نزدیک بودن سری S21 است ، تأیید می کند. شایان ذکر است که وانیلیا چند روز پیش در BIS ظاهر شد. وانیلیا دارای یک پنل ۶.۲ اینچی AMOLED با نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز و وضوح + FHD خواهد بود. مدل Plus مورب ۶.۷ اینچی بزرگتر با همان نرخ تازه سازی و وضوح تصویر خواهد داشت. هر دو گوشی با یک حفره تراز وسط قرار دارند و برای گوشی سلفی ارائه می شوند. علاوه بر این ، سامسونگ طراحی معرفی شده در سال گذشته را بهبود خواهد بخشید. این طراحی از پشت به طراوت و صفحه نمایش بدون حاشیه در قسمت جلوی آن به نمایش در خواهد آمد.


مشخصات  +GALAXY S21

S21 Plus دارای صفحه بزرگتر ۶.۷ اینچی با وضوح + FHD نیز خواهد بود. ما همان نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز را داریم ، با این حال ، از ویژگی “Adaptive” استفاده نمی کند. این نرم افزار ویژه فقط در گلکسی S21 اولترا موجود است و اجازه می دهد تا صفحه نمایش از ۰ هرتز به ۱۲۰ هرتز برسد.

ما یک آرایه دوربین سه گانه داریم که شامل یک تیرانداز ۱۲MP + 12MP + 64MP است. این گوشی ۴۸۰۰ میلی آمپر ساعت دارد که نسبت به گوشی قبلی خود افزایش چشمگیری داشته است. این گوشی همچنین دارای اندروید ۱۱ با یک UI 3.1 است. این رنگ در رنگ های سیاه فانتوم ، نقره ای فانتوم و بنفش ارائه می شود. در حالی که تنظیمات دوربین تغییرات قابل توجهی ایجاد نمی کند ، ما برخی از نرم افزارهای پیشرفته را داریم. شامل ضبط ۴K @ 60 فریم در ثانیه برای همه دوربین ها ، حالت تثبیت کننده Super Steady با پشتیبانی از ۶۰ فریم در ثانیه و موارد دیگر. از دیگر ویژگی های این دستگاه می توان به ضبط فیلم ۸K @ 30 ، ضبط دوگانه با استفاده از دوربین های جلو و عقب و حالت ماه جدید اشاره کرد.