سامسونگ گلکسی Z Flip2 پس از سری S21 منتشر خواهد شد

طبق گزارش اخیر TheLec ، سامسونگ گلکسی Z Flip2 قبل از سری سامسونگ گلکسیS21 وارد بازار نخواهد شد. مدل های جدید سری گلکسی S سال آینده در گلکسی Unpack عرضه می شوند. با این حال ، گلکسی Z Flip 2 پس از سه ماهه اول سال آینده وارد بازار می شود. همچنین ،DSCCRoss ، پیش از این ادعا کرده بود که سامسونگ گلکسی Z Flip2 تا تابستان سال آینده به تأخیر می افتد .

سامسونگ الکترونیک در اوایل سال جاری به جای گلکسی S20 ، سامسونگ گلکسی Z Flip را عرضه کرد. اگرچه هر دو محصول در ماه فوریه اولین نمایش خود را در “سامسونگ گلکسی Unpack 2020” انجام دادند ، اما رویدادهای سامسونگ گلکسی Z Flip و Unpack در همان ماه برگزار شد ، در حالی که سامسونگ گلکسی S20 فقط در مارس سال جاری ظاهر شد.

گزارش مالی سه ماهه سوم سامسونگ نشان می دهد که امیدوار است سال آینده تلفن های تاشو را رواج دهد. با در نظر گرفتن رقابت در بازار ، به نظر می رسد تقاضا برای سری Galaxy S و سری سامسونگ گلکسی Z Flip در حال تقابل است. دقیقاً به همین دلیل است که جانشین سامسونگ گلکسیZ Flip باید پس از سه ماهه اول سال آینده وارد شود.

سامسونگ گلکسی S20 در اوایل ماه مارس سال جاری رسما وارد قفسه ها شد. این تولید در واقع در ژانویه آغاز شد. طبق گفته کارشناسان صنعت ، Galaxy S21 1 – 2 ماه زودتر از Galaxy S20 وارد بازار می شود. این بدان معناست که بسیاری از کارشناسان انتظار دارند این سری جدید Galaxy S از اواسط تا اواخر ژانویه سال آینده وارد بازار شود.

علاوه بر این ، سامسونگ همچنین در رویداد Unpack سال آینده هدفون بی سیم Galaxy Buds 2 را منتشر خواهد کرد. از هم اکنون ، ما نام دقیق جوانه های کهکشان آینده را نمی دانیم. با این حال ، ما می دانیم که نام توسعه Attic است.

سامسونگ سال آینده خط تلفن های تاشو خود را تبلیغ می کند.

این صنعت پیش بینی می کند که سامسونگ الکترونیک سال آینده مجموعه محصولات تاشو خود را گسترش دهد. این شرکت حداکثر پنج مدل را سال آینده عرضه خواهد کرد. مدل پیگیری سامسونگ گلکسی Z Flip باید پس از سه ماهه اول سال آینده به بازار عرضه شود. یکی از صاحب نظران صنعت که کاملاً در تجارت تلفن های همراه با صفحه نمایش تاشو سامسونگ تبحر دارد گفت: “مدل های جانشین سامسونگ گلکسی Z Flip و سامسونگ گلکسی Fold تایید شده اند. سامسونگ از میان تلفن های هوشمند تاشو که در حال توسعه است ، سه مدل اضافه خواهد کرد.

علاوه بر این ، لی جونگ مین ، مدیر ارشد تیم برنامه ریزی بخش تجارت بی سیم سامسونگ الکترونیکس ، همچنین اظهار داشت: ” ما قصد داریم قیمت محصولات گوشی های هوشمند تاشو را در سال ۲۰۲۱ افزایش دهیم و به منظور تقویت صفحه نمایش های تاشو ، به تقویت سبد محصولات خود ادامه دهیم …”