سامسونگ گوشی گلکسی S21 را به اگزینوس ۲۱۰۰ SOC مجهز کرد

هفته گذشته ، سامسونگ ویدیوی کوتاهی تحت عنوان تشکر از شما منتشر کرد که با آن غول کره جنوبی از هواداران برای پشتیبانی در این زمان دشوار تشکر کرد و قول داد چیزی را در ۱۵ دسامبر به نمایش بگذارد. احتمالاً صحبت از اگزینوس ۲۱۰ ۰ SoC است که در تلفن های هوشمند سامسونگ گلکسی S21 به همراه اسنپدراگون ۸۸۸ استفاده خواهد شد.

در سفر به داخل تلفنی که دوست دارید ، ما چیز کوچکی را برای همه ، به خصوص طرفدارانمان ، که از ما حمایت می کنند و در این سال سخت تلاش می کنند ، آماده کرده ایم. لطفا تا ۱۵ دسامبر با ما در ارتباط باشید. #متشکرم.

انتظار می رود Exynos 2100 یک هسته قدرتمند ARM Cortex-X1 و همچنین سه هسته Cortex- و چهار هسته Cortex-A55 دریافت کند. پردازنده گرافیکی ARM Mali-G78 خواهد بود. SoC باید مبتنی بر یک فناوری فرآیند ۵ نانومتری باشد.

مخبر مشهور شبکه با نام مستعار Ice Universe ، که غالباً اطلاعات قابل اعتماد و انحصاری درباره محصولات جدید در صنعت موبایل را به اشتراک می گذارد ، امروز در صفحه توییتر خود اعلام کرد که سامسونگ باید اطلاعیه مربوط به Galaxy S21 را اعلام کند. شاید ما فقط در مورد اگزینوس ۲۱۰۰ صحبت کنیم. اما شاید تولید کننده اولین تیزر رسمی گوشی هوشمند Exynos 2100 را نشان دهد.

این مرد بارها ثابت کرده است که در شرکت های مختلفی ارتباط دارد. و اطلاعات نه تنها در مورد طراحی تلفن های هوشمند به بیرون درز کرده است. بلکه در مورد اجزای داخلی آنها نیز هست.

سامسونگ گلکسی S21 اسکنر اثر انگشت بزرگ و سریع دریافت خواهد کرد

خودی معروف شبکه با نام مستعار Ice Universe ، که غالباً اطلاعات انحصاری در مورد محصولات جدید در صنعت موبایل را به اشتراک می گذارد ، مجموعه ای از پست ها را منتشر کرده است که به پیشرفت مهم در گوشی های هوشمند پرچمدار آینده سامسونگ Galaxy S21 اختصاص دارد.

خبر خوب این است که سامسونگ گلکسی S21 دارای اسکنر اثر انگشت زیر صفحه اولتراسونیک بهبود یافته است . این اولین ارتقا از زمان سامسونگ گلکسی اس ۱۰ است.

وی یادآوری کرد که اسکنر اثر انگشت زیر صفحه اولتراسونیک فعلی دارای ابعاد ۴ × ۹ میلی متر است. در حالی که سنسور اثر انگشت جدید دارای ابعاد ۸ ۸ ۸ میلی متر است. به گفته خودی ، سرعت تشخیص اثر انگشت دو برابر شده است. وی افزود: کاربران سامسونگ گلکسی S21 برای تشخیص اثر انگشت نیازی به نگه داشتن انگشت خود روی صفحه ندارند. لمس سریع کافی خواهد بود.

حسگر اثر انگشت اولتراسونیک گلکسی S21 8 × ۸ = ۶۴ میلی متر است که ۱.۷۷ برابر بیشتر از نسل قبلی است و سرعت باز شدن قفل نیز دو برابر می شود. حتی نیازی به فشار دادن آن نیست ، فقط برای باز کردن قفل ضربه بزنید

نسخه استاندارد Samsung Galaxy S21 با شماره مدل SM-G991U در پایگاه داده کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) ظاهر شده است. گواهی تایید کرد که تلفن هوشمند از شارژ سیمی ۲۵ وات پشتیبانی می کند. و Samsung Galaxy S21 همچنین از شارژ معکوس بی سیم سایر ابزارها با ۹W پشتیبانی می کند.