سامسونگ SGH-N378 مجهز به ۵G در GeekBench با اسنپدراگون ۷۵۰G رونمایی می شود

اخیراً یک بنچمارک عجیب و غریب GeekBench 5 از دستگاهی که خود را به عنوان “سامسونگSHG-N375” گزارش می دهد ، مشاهده شد. این لیست به جز ۶ گیگابایت رم و سیستم عامل اندروید ۱۰ ، در مورد این گوشی چیزهای زیادی نشان نمی دهد. با این حال ، توسط یک منبع معتبر ، همراه با برخی اطلاعات سخت افزاری اضافی ، که از GPU Adreno 619 نام برده شده است ، مورد توجه ما قرار گرفته است. با توجه به این نکته ، همراه با امتیازات GeekBench ، به احتمال زیاد به یک چیپست اسنپدراگون ۷۵۰G اضافه می شود.

 

  •  اسنپدراگون ۵G 750G
  •  اندروید ۱۱
  •  ۶ گیگابایت RAM

اولین حدس ما این است که این در واقع یک معیار برای سامسونگ گلکسی A52 5G آینده است – یک گوشی که قبلاً با درز اطلاعات قبلی با اسنپدراگون ۷۵۰G مرتبط شده است. به علاوه ، شباهت آشکاری به سامسونگ A42 5G از قبل اعلام شده برای تأیید بیشتر این نظریه وجود دارد.

با این حال ، نکته بسیار گیج کننده در اینجا باید شماره مدل SGH-N378 باشد. اگرچه در واقع نیازی به نشانگر بودن آن نیست و می تواند از لحاظ سخت افزاری پیش از انتشار و توسعه کاملاً تصادفی باشد ، اما به طور تصادفی کاملاً شبیه به مدل های قدیمی مدل سامسونگ است که عمدتا بعد از سال ۲۰۱۳ منسوخ شده و کاملاً متفاوت از Galaxy A42 5G SM-A426B و SM-A426B / DS است. نزدیکترین مدلی که می توانیم پیدا کنیم احتمالاً Samsung Galaxy J اصلی است.

 

 

اگر بخواهید شماره مدل را بخوانید ، طبیعت عجیب و غریب آن می تواند خانواده کاملا جدید گلکسی را نشان دهد. مسلم است که این احتمالاً کمی دور از ذهن است. بعلاوه ، سامسونگ در حال حاضر خانواده های گسترده ای از دستگاه ها را دارد که می تواند SGH-N378 را به طور بالقوه به آن اضافه کند. به عنوان مثال ، گلکسی M12 اخیراً در شایعات ظاهر می شود اما با طرحی کاملاً شبیه گلکسی A42.