سری گوشی آنر V40 در آینده به طور کامل از تراشه های مدیاتک استفاده خواهد کرد

پیش از این انتظار می رفت که گوشی هوشمند Honor V40 در ماه جاری روانه بازار شود اما این گوشی هوشمند تا سال آینده به تأخیر می افتد. از آنجا که برند Honor توسط هواوی حدود ۱۵ میلیارد دلار فروخته شد ، Honor V40 اولین گوشی هوشمندی خواهد بود که توسط دارندگان جدید عرضه می شود.

تحلیلگر معتبر چینی در Digital Chat Station نام رمز Honor V40 را تأیید کرده و حتی چند جزئیات در مورد SoC را که از آن استفاده خواهد کرد ، فاش کرده است. طبق گفته منبع ، آنر V40 دارای شماره مدل YOK-AN10 است و با نام رمز YORK شناخته می شود.

در مورد SoC ، به دلیل کمبود پرچمدار سیستم عامل های Kirin 9000 که فقط در تلفن های هوشمند هواوی مورد استفاده قرار می گیرد ، V40 جدید از تراشه MediaTek استفاده خواهد کرد. یک فرد داخلی تأیید کرد که نسخه V40 مبتنی بر Kirin 9000 در دست ساخت است ، اما لغو شده است.

اکنون تمام تلفن های هوشمند Honor V40 یک پلت فرم Dimensity بدون نام دریافت می کنند. شاید ما در مورد Dimensity 1000+ یا پلت فرم ۶ نانومتری MT6893 هنوز اعلام نشده صحبت کنیم.

انتظار می رود که معرفی Honor V40 در ژانویه سال آینده ارائه شود.

عرضه HONOR V40 به ژانویه ۲۰۲۱ موکول شد.

یکی از افراد معتمد متخصص در زمینه درز در مورد تلفن های هوشمند هواوی در مورد برنامه های این شرکت برای عرضه محصولات جدید صحبت کرد. ما در مورد سری Honor V40 صحبت می کنیم . خلاصه اینکه نباید انتظار خوبی داشت. تحریم های جدید آمریکا ، که باعث قطع هوآوی از Kirin SoCs ، Qualcomm و MediaTek شد ، عمل کثیف خود را انجام داد.

همانطور که می دانیم سری V40 به سال آینده (ژانویه ۲۰۲۱) موکول می شود تلفن های سری V40 / 40 محصولات توسعه یافته هواوی هستند. # HonorV40 # Honor40
Can Honor 40 pro اولین بزرگنمایی فوق العاده تلفن Honor است.

معمولاً هوآوی در اواخر سال پرچمدار مدل Honor V را روانه بازار می کند. و در آغاز سال آینده ، نسخه بین المللی آن – بدون تعیین حرف V در نامگذاری – منتشر شد. به عنوان مثال ، این مورد در مورد Honor V30 و Honor 30 اتفاق افتاد. اما این بار زمان تغییر می کند. خط Honor V40 نه در این ماه بلکه در ژانویه ۲۰۲۱ آغاز به کار خواهد کرد . اینها تلفن های هوشمند ساخته شده توسط هواوی خواهند بود و شاید بتوانند با بزرگنمایی مناسبی از آنها لذت ببرند (ممکن است Honor 40 “اولین گوشی هوشمند آنر با یک سوپرزوم باشد” – همانطور که خودی توصیف کرده است).

سال آینده ، Huawei تنها یک پرچمدار خواهد داشت ، P50 ، Mate 50 قادر به عرضه نخواهد بود ، یا اگر می تواند عملکرد خود را در سری P50 از دست بدهد

در مورد خود پرچمدار هواوی ، معلوم می شود P50… است و نه چیز دیگر. خبرچین می نویسد که وجود خواهد داشت بدون همسر ۵۰. اگر از آن بیرون آمد، Huawei در را مجبور به فدا کردن همه پردازنده های باقی مانده خود را برای P50. احتمالاً در هر دو ، قرار بود از Kirin 9000 SoC استفاده شود ، که در حال حاضر تعداد کمی از آنها وجود دارد ، بنابراین Huawei مجبور شد انتخاب کند که کدام یک از پرچمداران آنها را بدست آورد. از آنجا که Mate 40 یک گوشی هوشمند کاملاً تازه است ، منطقی است که تمام موجودی موجود در Kirin 9000 را به P50 امیدوار کننده ارائه دهیم.