شیائومی تلویزیون Mi QLED TV 4K را در تاریخ ۱۶ دسامبر رونمایی می کند

در سال ۲۰۱۴ ، شیائومی با تلفن هوشمند منحصر به فرد خود که در آن زمان Mi 3 نامیده می شد ، وارد بازار گوشی های هوشمند هند شد. از آن زمان ، سازنده گوشی های هوشمند چینی موفق شده است با ایجاد تنوع در جایگاه های بیشتر ، خود را در کشور گسترش دهد. شیائومی هم اکنون تعداد زیادی محصول تحت تلویزیون های هوشمند ، لپ تاپ ها ، محصولات صوتی و موارد دیگر را در زیر مجموعه خود دارد.

شیائومی در حال حاضر در مورد تلویزیون های هوشمند حدود دوازده پیشنهاد دارد. این شرکت اکنون قرار است تلویزیون دیگری را به کار خود اضافه کند. این بار در حال بررسی Mi QLED TV 4K هستیم. خوب ، ما اکنون اطلاعات رسمی راه اندازی همراه با مشخصات کلیدی را داریم. بیشتر مطالعه کن تا متوجه شوی.

شیائومی هفته آینده Mi QLED TV 4K را در هند راه اندازی می کند!

شیائومی به تازگی جدول زمانی آغاز به کار تلویزیون بعدی خود را در کانال رسمی توییتر خود اعلام کرده است. طبق این پست ، Mi QLED TV 4K هفته آینده در تاریخ ۱۶ دسامبر ساعت ۱۲ ظهر شاهد رونمایی رسمی خود خواهد بود. البته ، این شرکت جریان مستقیم خود را در کانال های مختلف رسانه های اجتماعی پخش خواهد کرد. نام تجاری این محصول را با عنوان Tag Quantum Leaps Ahead عنوان می کند که با توجه به وجود یک صفحه QLED منطقی است.

 

شیائومی جدا از اعلام فقط محصول ، صفحه رسمی محصول را نیز به صورت زنده منتشر کرده است که چند جنبه اصلی را نشان می دهد. Mi TV آینده ، همانطور که از نامش پیداست ، دارای یک پنل رزولوشن ۴K است که دارای گواهی HDR10 + است و همچنین از فناوری Dolby Vision پشتیبانی می کند. برای صدا ، تلویزیون از Dolby Audio به همراه DTS-HD برخوردار است.

دقیقاً مانند اکثر تلویزیون های Mi ، این تلویزیون نیز از Patchwall قابل اجرا است و به خصوص Mi QLED TV 4K از YouTube ، Disney + Hotstar ، Netflix ، Prime Video ، Zee5 ، Sony Liv و بسیاری از سرویس های دیگر پشتیبانی می کند. این نرم افزار دارای ویژگی های کلیدی متعددی مانند جستجوی جهانی ، حالت کودکان و نوجوانان و توصیه های هوشمند است. سرانجام ، از HDMI 2.1 ، eARC ، ALLM و AVV1 نیز برخوردار خواهد بود.

Mi TV 5 Pro با مارک تجاری جدید؟

با توجه به آنچه Mi QLED TV 4K در پشت صحنه بسته بندی می کند ، یک احتمال کاملاً خوب وجود دارد که تلویزیون ۴K آینده نمی تواند چیزی جز یک برند جدید Mi TV 5 Pro باشد. برای کسانی که از آن بی اطلاع هستند ، Mi TV 5 Pro با صفحه نمایش ۵۵ اینچی با رزولوشن ۴K و کورس ، صفحه Quantum Dot در چین راه اندازی شد.

آیا واقعاً در حال بررسی مارک Mi TV 5 Pro هستیم؟ خوب ، ما امیدواریم که به زودی پاسخ ها را دریافت کنیم زیرا انتظار داریم این برند در روزهای آینده اطلاعات بیشتری ارائه دهد.