مدل های جدید مک بوک با طراحی مجدد و سیلیکون اپل برای معرفی در سال ۲۰۲۱

اگر جنبه ناامیدکننده ای در مدل های M1 Mac که اپل اخیراً عرضه کرده وجود دارد ، از همان طراحی نسخه های مبتنی بر Intel برخوردار بود. خوشبختانه ، یک تحلیلگر پیش بینی می کند که این ممکن است در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ تغییر کند ، زیرا قرار است مدلهای MacBook دوباره طراحی شده در این دوره وارد شوند.

پیش بینی قبلی در مورد مدل های طراحی مجدد MacBook با نمایشگرهای ۱۴.۱ و ۱۶ اینچی صحبت کرده است.

طبق نظر مینگ – چی کو ، انتظار می‌رود که اپل نسخه‌های جدیدی از MacBook را در طول نیمه دوم سال ۲۰۲۱ راه‌اندازی کند . تحلیلگر از ” Securities اینترنشنال ” به این موضوع اشاره نکرد که چه تعداد از مدل‌ها وارد خواهند شد ، که در آن محصولات جدید اپل ، آن‌ها از آن استفاده خواهند کرد، و متاسفانه اندازه‌های نمایشی آن‌ها چه خواهد بود . پس از آن، او ممکن است مجبور نباشد به دلیل اینکه در اوایل سال جاری ، کو پیش‌بینی کرده بود که مشتریان در سال ۲۰۲۱ MacBook Pro را دوباره طراحی می‌کنند .

وی اشاره کرد که ما آنها را در Q1 ، ۲۰۲۱ به جای H2 ، ۲۰۲۱ در آخرین یادداشت تحقیقاتی مشاهده خواهیم کرد ، اما در پایان روز ، باید ببینیم برنامه های اپل چیست. علاوه بر مدلهای MacBook که دوباره طراحی شده اند ، گفته می شود که اپل روی یک iMac جدید نیز کار می کند و درست مانند مدلهای M1 Mac ، این مورد نیز به یک چیپست سفارشی تعلق خواهد گرفت. طبق گزارش قبلی ، iMac جدید از یک چیپست کلاس ۵ دسک تاپ A14T 5nm بهره می برد و همچنین ممکن است اولین پردازنده گرافیکی سفارشی این شرکت باشد.

در نهایت ، ما انتظار داریم که اپل کل خط مک خود را به یک سیلیکون سفارشی ، از جمله Mac Pro منتقل کند. طبق گزارش قبلی ، گفته می شود که ایستگاه کاری جدید دارای اندازه ای برابر نصف Mac Pro اصلی است و به شما امکان می دهد یک راه حل قابل حمل تر داشته باشید که کمتر به یک راه حل پیچیده خنک کننده نیاز دارد. به طور خلاصه ، ما انتظار داریم که چیزهای جدید و هیجان انگیزی در سال ۲۰۲۱ راه بیفتد ، اما مطمئناً ابتدا به طراحی مجدد مدل های MacBook 2021 توجه زیادی خواهیم کرد.