مشخصات گوشی VIVO Y31 در کنسول گوگل پلی ظاهر شد

Vivo Y31 اخیراً چندین گواهینامه از جمله بلوتوث SIG دریافت کرده است. اکنون ، این دستگاه در کنسول گوگل پلی ظاهر شده است. و اکنون می توانیم از نزدیک به داخلی Vivo Y31 نگاهی بیندازیم. برای مبتدیان ، این یک دستگاه بودجه محور از Vivo است. همچنین در بازارهای جهانی نیز راه اندازی خواهد شد. ما همچنین طراحی جلوی دستگاه را داریم. اسپویلرها: هیچ چیز فانتزی نیست!

طرح

خوب ، فقط قسمت جلویی دستگاه در معرض دید قرار گرفته است. این یک طرح قدیمی را نشان می دهد. یک waterdrop وجود دارد که در بین تلفن های هوشمند سطح پایین محبوب است. سه دکمه را می توانیم روی دستگاه ببینیم. دو تا از آنها در سمت راست قرار گرفته اند که باید دکمه روشن و خاموش باشد. در حالی که در سمت چپ یک دکمه دستیار Google وجود دارد. اما تلفن های ارزان قیمت با دکمه اختصاصی دستیار Google را ندیده ایم. از این رو ، ممکن است به محض خاموش شدن تلفن ، روند آن متفاوت شود.

مشخصات فنی

اکنون مشخصات فنی گوشی را از نزدیک بررسی می کنیم. طبق کنسول Google Play ، این دستگاه با شماره مدل V2036 همراه است. ما این شماره مدل را در NBTC تایلند نیز دریافت کردیم. این تلفن هوشمند با هسته های ۴x Qualcomm Kryo 2600 با کلاک ۲۰۰۰ مگاهرتز و ۴x Kryo 2600 هسته با کلاک ۱۸۰۰ مگاهرتز همراه است. SoC از پردازنده گرافیکی Adreno 610 بهره می برد. این بدان معنی است که این تلفن توسط پردازنده کوالکام اسنپدراگون ۶۶۲ تغذیه خواهد شد.

پردازنده اسنپدراگون ۶۶۲ محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. ما در اوایل سال ۲۰۲۰ تعداد زیادی تلفن مجهز به مدیاتک را مشاهده کردیم. سری Helio G بر بازار تسلط داشت. و اکنون دستگاه هایی با اسنپدراگون ۴۶۰ و اسنپدراگون ۶۶۲ نیز داریم. POCO M3 نیز با این پردازنده همراه است و Vivo Y31 می تواند پاسخی برای POCO باشد. اگرچه ، Vivo Y31 باید چیزی منحصر به فرد ارائه دهد. POCO M3 طراحی بسیار خوبی برای یک گوشی ارزان قیمت دارد.

Vivo Y31 با وضوح صفحه نمایش ۱۰۸۰ × ۲۴۰۸ ارائه می شود. تراکم صفحه نمایش آن ۴۴۰DPI است. Vivo Y31 با اندروید ۱۱ خارج از جعبه عرضه می شود. آیا این بدان معناست که با بودجه Vivo Y31 خارج از جعبه OriginOS را خواهیم دید؟ خوب ، زمان مشخص خواهد شد. ما هیچ تاریخ تأیید شده برای راه اندازی این تلفن هوشمند نداریم. اگرچه با بسیاری از گواهینامه ها ، می توان گفت که خیلی زود راه اندازی می شود. در هند نیز گواهی شده است.