کاربران هواوی P30 و P30 پرو بروز رسانی پایدار EMUI 11 را دریافت می کنند

هواوی توزیع نسخه پایدار رابط کاربری اختصاصی EMUI 11 خود را برای گوشی های هوشمند پرچمدار سال گذشته – Huawei P30 و P30 Pro – آغاز کرده است.

کاربران چینی اولین کسانی بودند که نسخه پایدار را دریافت کردند. علاوه بر چین ، هواوی همچنین آزمایش بتا را برای هواوی P30 و P30 Pro در بسیاری از مناطق از جمله اروپا ، انگلیس و خاورمیانه آغاز کرده است.

EMUI 11 یک رابط کاربری دوباره طراحی شده ، عملکرد بهبود یافته همیشه روی صفحه نمایش با موضوعات جدید ، جلوه های جدید GUI ، از جمله انیمیشن های طولانی ، حرکات طبیعی ، طراحی صدا بهبود یافته و حالت چند پنجره بهبود یافته ، همکاری چند صفحه ای با ماوس و پشتیبانی از صفحه کلید و غیره

کاربران EM EMUI 11 در سه ماه بیش از ۱۰ میلیون نفر است

با توجه به دسته رسمی Weibo Huawei EMUI ، از زمان انتشار رسمی اولین نسخه داخلی بتا EMUI 11 در ۱۱ سپتامبر ، میلیون ها کاربر هواوی این سیستم را پذیرفته اند. طبق گفته های این شرکت ، تعداد پذیرندگان EMUI 11 اکنون از ۱۰ میلیون نفر فراتر رفته است. این بدان معناست که در حدود سه ماه بیش از ۱۰ میلیون کاربر دارد. EMUI 11 به طور رسمی در ۱۱ سپتامبر منتشر شد و بسیاری از مضامین سبک هنری و DIY AOD را به ارمغان می آورد . همچنین با “پنجره هوشمند” جامع تری وارد بازار می شود. EMUI 11 از فناوری توزیع شده Hongmeng 2.0 برای تحقق اتصال چندین دستگاه بهره می برد.

هواوی EMUI 11

EMUI 11 بر روی سه رکن ساخته شده است: حفظ حریم خصوصی ، امنیت و افزایش تجربه کاربر. توسعه دهندگان ویژگی Always On Display را با مضامین و تنظیمات جدید به روز کرده اند ، رابط کاربری را که اکنون در مرکز صفحه متمرکز شده ، صدای بهتر ، طراحی و حرکات طبیعی جدید را دوباره طراحی کرده اند.

یکی از قابل توجه ترین تغییرات در EMUI11 ویژگی چند پنجره ای و تقسیم صفحه است. پنجره pop-up برنامه “Smart Multi-Window” می تواند در زمان مناسب به حداقل برسد. یک حرکت خاص نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد عملکرد را راه اندازی کنید. این پنجره خود شکلی دلخواه دارد و کاربر می تواند اندازه آن را تنظیم کند.

از نظر برخی ، ویژگی اجازه برنامه به ویژگی خوشامدگویی تبدیل شده است. اکنون برنامه در پس زمینه به دوربین یا میکروفون دسترسی ندارد. در اینجا ایمنی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. مجوزهای برنامه به همان شیوه موجود در Stock Android صادر می شوند ، شما می توانید آنها را برای همه موارد یا فقط هنگام اجرای برنامه تنظیم کنید. این سیستم همچنین کار برنامه های کاربردی را در پس زمینه کنترل می کند و در صورت استفاده از هرگونه حقوقی به آنها اطلاع می دهد. در تنظیمات امکان کنترل دسترسی برنامه ها وجود دارد.

EMUI 11 بیش از آنچه می دانیم ارائه می دهد

مورد دیگر – هنگام ارسال عکس به دستگاه های دیگر ، اطلاعات EXIF ​​به طور خودکار از پرونده پاک می شود. شخص دیگر نمی تواند مهر زمان و مکان ، یا سایر اطلاعات مربوط به عکس را ببیند. این گالری اکنون توانایی باز کردن آلبوم های جداگانه و گسترش تعداد الگوریتم های AI برای سازماندهی تصاویر در پوشه ها را دارد. تغییراتی نیز در یادداشت ها رخ داده است ، جایی که اکنون می توانید رمزهای ورود را به ورودی های جداگانه اضافه کنید ، در صورت لزوم آنها را مخفی کنید.

دستیار صوتی Ceila ، اکنون ۷ زبان مختلف را می فهمد ، و همچنین برای بیشتر مورد استفاده قرار خواهد گرفت. آنها همچنین جغرافیای تماس های MeeTime را گسترش دادند. در حال حاضر ، هواوی تاریخ انتشار مشخصی برای EMUI11 پایدار اعلام نکرده است. تنها چیزی که می توان با اطمینان بالایی گفت این است که پرچمداران خانواده هواوی Mate 40 اولین کسانی هستند که نسخه جدید رابط کاربری را دریافت می کنند.