گلکسی سری S21 از قابلیت بیومتریک BIXBY VOICE برخوردار است

سامسونگ در حال حاضر روی نسخه بعدی سری Galaxy S یعنی سری Galaxy S21 کار می کند. همانطور که انتظار می رفت ، این دستگاه از سه دستگاه Galaxy S21 ، S21 Plus و S21 Ultra تشکیل خواهد شد. ما در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد دستگاه های نسل بعدی می دانیم و به نظر می رسد جعبه اطلاعات ما روز به روز در حال گسترش است ، به لطف درز و گزارش های جدید و طبق گزارش جدید SamMobile ، سامسونگ به دنبال افزودن گزینه جدید بیومتریک به تلفن های آینده خود است.

Bixby Voice ممکن است یک گزینه جدید بیومتریک برای مجموعه Galaxy S21 باشد!

ویژگی جدید بیومتریک بخشی از دستیار صوتی Bixby است و با نام Bixby Voice نامگذاری می شود. این بدان معنی است که کاربران می توانند تلفن های هوشمند خود را به سادگی با مکالمه با Bixby باز کنند. با یک دستور ساده “Hi Bixby” می توانید قفل دستگاه های Galaxy S21 را باز کنید. این اولین باری نیست که از نظر فنی به دنبال چنین گزینه بیومتریک هستیم. Bixby قبلاً توانایی باز کردن قفل دستگاه با دستورات صوتی را داشت اما به دلایلی این ویژگی از بین رفت.

خوب ، این بار سامسونگ Bixby Voice را به عنوان یک گزینه کاملاً بیومتریک اضافه خواهد کرد و کاربران می توانند آن را در زیر تنظیمات امنیتی صفحه قفل پیدا کنند. در این گزارش هیچ چیز مربوط به کارکرد این ویژگی ذکر نشده است ، بنابراین این یک معما باقی مانده است. اگرچه این ویژگی کارایی دارد ، به راحتی می توان گفت که ایمن ترین روش بیومتریک نخواهد بود. هر کسی با ضبط صدا شما قادر به باز کردن قفل تلفن هوشمند شما باشد. سنسور اثر انگشت همراه با کد پین قدیمی خوب هنوز هم در مورد امنیت گوشی هوشمند شما ایمن ترین شرط شماست.

با این اوصاف ، Bixby Voice بعنوان یک گزینه بیومتریک در حال حاضر مختص سری Galaxy S21 خواهد بود. درست مثل هر ویژگی منحصر به فرد ، سامسونگ سپس آن را از طریق بروز رسانی OTA به سایر دستگاه های Galaxy می آورد. به غیر از Bixby Voice ، تعداد زیادی ویژگی انحصاری سری وجود دارد که این شرکت به آنها اضافه خواهد کرد.

خط تولید باید با نرم افزار One UI 3.1 همراه باشد!

برای یادآوری ، Galaxy S20 باید با جعبه One UI 3.1 خارج از جعبه عرضه شود. ما شاهد نسخه مشابهی با دستگاه های قبلی Galaxy S20 و S10 بودیم. در زمان نوشتن این مقاله هیچ اطلاعات رسمی در مورد آن وجود نداشته است ، بنابراین ما فقط در اینجا گمان کردیم.