گوشی آنر Honor V40 از چهار تراشه پرچمدار تولیدکننده های مختلف استفاده می کند

در حال حاضر ، اطلاعات زیادی در مورد سری Honor V40 وجود ندارد . با این حال ، اگر نشت اخیر صحت داشته باشد ، شرکت در حال آماده سازی چیز جالبی است. با توجه به درز اطلاعاتی در مورد Weibo ، سری Honor V40 دارای چهار مدل خواهد بود. قسمت جالب این نشت این است که در هر چهار مدل از پردازنده های مختلف پرچمدار از سازندگان مختلف استفاده خواهد شد. این اولین بار است که در یک سری واحد از چهار تراشه پرچمدار مختلف از سازندگان مختلف استفاده خواهد شد.

با توجه به درز اطلاعات ، آنر V40 با Dimensity 1000+ SoC همراه خواهد بود. علاوه بر این ، یک Honor V40 Pro وجود دارد که از اگزینوس ۱۰۸۰ سامسونگ استفاده خواهد کرد. علاوه بر این ، Honor V40 Pro + از اسنپدراگون ۸۸۸ استفاده می کند در حالی که نسخه یادبود Honor V40 با Kirin 9000 هواوی ارائه می شود.

این درز اطلاعات همچنین یک نظرسنجی است بنابراین ما کاملاً مطمئن نیستیم که چگونه پوستر اطلاعات را بدست آورده است. از هم اکنون ، ما نمی توانیم این اطلاعات را تأیید کنیم ، بنابراین شما باید فعلا صبر کنید. همچنین ، هیچ تأییدی وجود ندارد که ایالات متحده به Honor اجازه استفاده از فناوری آمریکایی را بدهد. بنابراین ، نمی توانیم تضمین کنیم که Honor می تواند از تراشه های Dimensity ، Exynos و Snapdragon استفاده کند. علاوه بر این ، Kirin 9000 SoC به سختی برای سری Huawei Mate 40 و سایر پرچمداران برنامه ریزی شده کافی است. بعید به نظر می رسد که Huawei برای سری V40 خود تعدادی واحد برای فروش به آنر داشته باشد. همه اینها فقط برخی از بین این سوالات است.

آنر و کوالکام در حال مذاکره برای همکاری هستند

تنها در ماه گذشته، هواوی اعلام کرد که فروش آن افتخار بخش گوشی های هوشمند به یک کنسرسیوم مستقر در شنژن، چین. به زودی شایعات مبنی بر راه اندازی یک شرکت پرچمدار مبتنی بر Qualcomm Snapdragon 888 SoC توسط این شرکت مستقل منتشر شد. اکنون ، اطلاعات بیشتری در مورد موضوع همکاری های آینده به دست آمده است.

یک منبع نزدیک به کوالکام اظهار داشت که آنر و تولیدکننده تراشه آمریکایی از قبل در حال مذاکره برای ارسال چیپست برای گوشی های آینده آنر بودند. افتخار نسبت به نتایج احتمالی این همکاری خوشبین است ، در حال حاضر هر دو طرف به توافق نزدیک هستند.

مدیر عامل آنر ، ژائو مینگ صریحاً اظهار داشت که آنر قصد دارد به مارک برتر تلفن های هوشمند در بازار تلفن های هوشمند چین تبدیل شود. گفته می شود این موضوع طی جلسه کارمندان اعلام شده است. یک هفته پس از اعلام فروش ، ژائو مینگ اشاره کرد که آنر به غیر از تلفن های هوشمند ، عرضه محصولات دیگری را نیز آغاز خواهد کرد.

پیش از این ، رئیس کوالکام علناً گفت که این شرکت گفتگوی خود را با آنر آغاز کرده است. و مشتاق همکاری با شرکت جدید در زمینه های مختلف است. به یاد بیاورید که پس از اعمال تحریم های آمریکا علیه هواوی ، شرکت چینی فرصت استفاده از خدمات گوگل و محصولات کوالکام را از دست داد.