گوشی سری Vivo X60 از شارژ سریع ۳۳ وات و تراشه اسنپدراگون ۸۸۸ استفاده می کند

برخی از تلفن های هوشمند Vivo اخیراً گواهینامه ۳C چینی دریافت کرده اند. طبق DigitalChatStation ، شماره مدل این دستگاه ها V2046A ، V2047A و V2059A است و متعلق به سری Vivo X60 است. گزارش جدید ادعا می کند که این سری با شارژ سریع پمپ شارژ ۳۳ وات ارائه می شود. علاوه بر این ، مدل برتر ، Vivo X60 Pro + از تراشه اسنپدراگون ۸۸۸ که اخیراً منتشر شده استفاده خواهد کرد. علاوه بر این ، این درز ادعا می کند که این گوشی هوشمند در ژانویه وارد خواهد شد. این بدان معناست که در ماه ژانویه شاهد انبوهی از تلفن های هوشمند اسنپدراگون ۸۸۸ خواهیم بود. شیائومی Mi 11 ، سری گلکسی S21 و سری Vivo X60 از این تراشه استفاده خواهند کرد. تاریخ راه اندازی آنها نیز در ژانویه است.

طبق این گزارش ، در بقیه سری X60 از تراشه اگزینوس ۱۰۸۰ سامسونگ استفاده خواهد شد. آنها با جدیدترین رابط کاربری OriginOS ارائه می شوند و از یک صفحه مستقیم سوراخ سوراخ دار مرکزی استفاده می کنند. این سری همچنین در قسمت عقب با یک لنز میکرو پانل سطح ابر ارائه می شود. علاوه بر این ، بخش دوربین یک طراحی ضد لرزش VIS 5 محوره خواهد داشت.

بر اساس گزارش ها ، امتیاز اجرای Vivo X60 Pro + بالاترین میزان در میان دستگاه های اسنپدراگون ۸۸۸ است. با این حال ، این نمرات از مدل های مهندسی است و می تواند در نسخه نهایی به طور قابل توجهی تغییر کند. در گیک بنچ ۵ امتیاز ۱۱۳۵ برای تک هسته ای و ۳۶۸۱ امتیاز برای چند هسته ای کسب می کند.

تصویر واقعی ادعا شده Vivo X60 با اگزینوس ۱۰۸۰ و OriginOS بصورت آنلاین ظاهر می شود

ماه گذشته ، در رویداد راه اندازی اگزینوس ۱۰۸۰ SoC در چین ، سامسونگ Vivo را به عنوان “یک شریک استراتژیک” اعلام کرد. این بیانیه باعث ایجاد گمانه زنی ها در مورد اینکه ویوو اولین شرکتی است که از اگزینوس ۱۰۸۰ SoC استفاده می کند. طبق گفتهDigitalChatStation ، Vivo X60 با اگزینوس۱۰۸۰ SoC عرضه می شود.

طبق اطلاعات فاش شده ، این گوشی از یک صفحه حفره دار با لبه های خمیده استفاده می کند.دوربین در مرکز بالای این دستگاه است. علاوه بر این ، رابط کاربری کاملاً جدید OriginOS نیز در سری Vivo X60 نصب شده است. طبق اخبار قبلی ، سیستم عامل از طراحی تقلیدی استفاده می کند و سبک آن را بسیار تغییر داده است.

تلفن در سمت چپ تصویر بالا دارای صفحه تخت و دکمه روشن قرمز است. همچنین دستگاه Vivo با OriginOS (با صفحه منحنی) شباهت زیادی به تصویر دوم با صفحه خمیده دارد. از هم اکنون ، مشخص نیست که این تلفن نیز به سری Vivo X60 تعلق دارد یا خیر. سال گذشته ویوو سری Vivo X30 را با تراشه اگزینوس ۹۸۰ منتشر کرد.