گوشی هواوی سری P50 در سال ۲۰۲۱ عرضه می شود

از این واقعیت غافل نیست که سرنوشت هواوی با تمام تحریمهای اعمال شده توسط ایالات متحده توازن دارد اما با این حال ، این شرکت را از عرضه دستگاه های برجسته منصرف نکرده است زیرا فقط در ماه گذشته ، این شرکت سری Mate 40 را منتشر کرد. در حالی که به نظر می رسید این سری از دستگاه ها پایان هواوی است ، اما به نظر می رسد که این غول چینی به دنبال انتشار سری هواوی P50 است.

هواوی در حال آماده سازی ، هواوی سری P50 با سامسونگ و ال جی در حال آماده سازی پنل های OLED است.

گزارش جدیدی از یک فروشگاه کره ای حاکی از آن است که برنامه P50 برای نیمه اول سال ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده است. در همین قسمت همچنین در مورد اینکه سامسونگ و هواوی مسئولیت تأمین پنل های OLED را نیز به عهده دارند صحبت می کند.

برای برخی ممکن است سری P50 غافلگیر کننده باشد ، اما این برنامه هر ساله متناسب با برنامه هواوی است. تا آنجا که به اطلاعات دیگر مربوط می شود ، این گزارش همچنین حاکی از آن است که سری هواوی P50 با پردازنده Kirin 9000 ارائه می شود. این به طور کامل اضافه نمی شود زیرا هواوی گفته است که در مورد چگونگی آخرین سری Mate 40 که با پردازنده Kirin در زیر کاور می آید صحبت کرده است.

اگر این گزارش موردی برای تأیید باشد ، تأیید می کند که هواوی هنوز هم از چیپست های Kirin 9000 برای تأمین انرژی پرچمدار اوایل سال ۲۰۲۱ برخوردار است. با این حال ، این مسئله در اینجا نیست. حتی اگر هواوی P50 به واقعیت تبدیل شود ، باز هم تحت تحریم های ایالات متحده و ممنوعیت خدمات تلفن همراه Google قرار خواهد گرفت. احتمال این وجود دارد که سری P50 کاملاً مبتنی بر HarmonyOS هوآوی باشد و کلاً اندروید را خراب کند.

هر اتفاقی که می افتد ، علاقه مند به گوشی های هوشمند ، مشتاقانه منتظر دیدن محصولات هواوی با سری P50 هستم. با وجود عدم اطمینان در مورد شرکت ، هوآوی بهترین تلفن های هوشمند را در طول سال تحویل داده است و تلفن های سری P آنها همیشه برای عکاسان عالی بوده است.

با فروختن زیر برند Honor توسط هواوی ، جالب است که ببینیم سری P50 چگونه یک تجربه پرچمدار را ارائه می دهد.