گوشی هوشمند ردمی سری K40 تا مارس سال ۲۰۲۱ رونمایی خواهد شد

بازگشت به سال گذشته ، شیائومی تصمیم گرفت که ترکیب Pocophone خود را به حالت استراحت برساند. این شکافی را ایجاد کرد که باعث شکوفایی سری Redmi K به عنوان یک سری تلفن هوشمند مقرون به صرفه شد. این شرکت Redmi K20 و K20 Pro را به عنوان تلفن های هوشمند چشمگیر و مقرون به صرفه معرفی کرد. اولی میان رده ممتاز با کوالکام اسنپدراگون ۷۳۰G و نمایشگر AMOLED بدون حاشیه بود ، در حالی که مورد دوم یک دستگاه پرچمدار واقعی با چیپست اسنپدراگون ۸۵۵ بود که نمایش را اجرا می کرد. بعداً در همان سال ، این شرکت تصمیم گرفت با Redmi K30 و K30 5G خط تولید خود را اصلاح کند. دو گوشی میان رده با صفحه نمایش ۱۲۰ هرتز زیبا. امسال این شرکت پرچمدار Redmi K30 Pro را معرفی کرد و گرانتر از مدل قبلی خود بود و به دلیل نمایشگر ۶۰ هرتز کمی از آن دلخواه باقی ماند. حال ، ردمی با عرضه سری Redmi K40 خود به جلو حرکت می کند. طبق گزارش جدید، این شرکت مطابق برنامه جدید عمل می کند و در این ماه یک وانیل Redmi K40 منتشر می کند. سپس ، قبل از پایان Q1 2021 ، یک Redmi K40 Pro با Snapdragon 888 به ارمغان می آورد.

چند روز پیش ، لو وایبینگ ، مدیر کل ردمی حضور چیپست اسنپدراگون ۸۸۸ را در داخل پرچمدار جدید ردمی تأیید کرد. ما نیازی به سرنخ نداریم تا بدانیم که این مربوط به Redmi K40 Pro است. اکنون ، گزارش جدیدی از MyDrivers نشان می دهد که این شرکت در حال آماده سازی تولید پیش مراحل Redmi K40 تا پایان ماه جاری است. این گزارش همچنین ورود Redmi K40 Pro تا سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ را تأیید می کند. ما هنوز بیست روز تا پایان سال ۲۰۲۰ فرصت داریم. به همین دلیل ، این برند زمان کافی برای آزاد کردن یک گوشی هوشمند جذاب دارد. در مورد پرچمدار ، ما انتظار نداریم که قبل از مارس ۲۰۲۱ به بازار بیاید. این زمانی است که سه ماهه اول به پایان می رسد ، و همچنین حداقل دو ماه پس از معرفی سری Mi 11 است که احتمالا ماه آینده اسنپدراگون ۸۸۸ SoC برای اولین بار ارائه می شود.

طبق شایعات ، ردمی یک دوربین جلو به سبک حفره دار برای Redmi K40 به همراه خواهد داشت. در حالی که K30 برای دوربین دوگانه خود یک حفره دار شکل قرص ایجاد می کند ، K40 باید با یک سنسور وسط بچسبد. K40 Pro ممکن است دقیقاً مانند نمونه قبلی خود با تنظیمات دوربین پاپ آپ همراه باشد.در روزهای آینده باید نشت های بیشتری ظاهر شود.