گوشی وان پلاس نورد SE همراه با شارژر ۶۵ واتی دارای گواهینامه TUV

سال ۲۰۲۰ برای وان پلاس به عنوان یک شرکت تلفن هوشمند کاملاً قابل توجه بوده است . این برند اکنون فراتر از یک سازنده پرچمدار برتر است زیرا در ماه جولای با عرضه اولین وان پلاس نورد وارد بخش میان رده شده است. در ماه گذشته ، آرزوهای شرکت برای تبدیل شدن به یک سازنده اصلی تلفن های هوشمند با راه اندازی وان پلاس نورد N100 و N10 5G مشهود شد. البته این شرکت با عرضه وان پلاس ۸T ، نام خود را نیز بار دیگر در بخش سطح بالا تثبیت کرد. اکنون به نظر می رسد این شرکت در سال آینده تمرکز خود را برای معرفی سری وان پلاس۹ متمرکز کرده است. با این حال ، دستگاهی با نام وان پلاس نورد SE در Q1 2020 وجود دارد.

وان پلاس ۸T تفاوت های زیادی از نظر عملکرد ندارد. با این حال ، با شارژ سریع جدید ۶۵ وات نوآوری دارد. این فناوری توسط برخی از شرکتهای گروه BBK مانند Realme و Oppo به اشتراک گذاشته شده است. به نظر می رسد اکنون حداقل برای گوشی های هوشمند وان پلاس استاندارد جدیدی برای گوشی های هوشمند وان پلاس ارائه شده است. امروز شارژر سریع جدید وان پلاس ۶۵ولتی در گواهینامه TUV ظاهر شد . طبق لیست TUV Rheinland ، شارژر نرخ شارژ چندگانه دارد: ۵.۰ ولت / ۳.۰ آمپر (۱۵ وات) و ۱۰.۰ ولت / ۶.۵ آمپر (۶۵ وات). شایعات جدید بیانگر گوشی بعدی این شرکت است که وان پلاس نورد SE یک شارژر سریع ۶۵ وات را بسته بندی می کند.

طبق گزارشی از اندروید مرکزی ، وان پلاس نورد SE به عنوان یک گوشی هوشمند مقرون به صرفه وارد بازار خواهد شد که در مقایسه با Nord پیشرفت هایی را به همراه خواهد داشت. این دستگاه از یک باتری ۴۵۰۰ میلی آمپری با شارژ سریع ۶۵ وات نیرو می گیرد. زیر کاپوت ، این گوشی همچنان اسنپدراگون ۷۶۵G را به همراه خواهد داشت که ناامید کننده است. از این گذشته شایعات حاکی از آن است که کوالکام در ماه آینده از اسنپدراگون ۷۷۵G به عنوان یک نسخه ارتقا یافته رونمایی خواهد کرد. ما حداقل یک چیپست بهتر انتظار داریم زیرا دستگاه همچنان با نمایشگر ۹۰ هرتز همراه خواهد بود.

متأسفانه ، ما دقیقاً نمی دانیم که وان پلاس نورد SE چه زمانی رونمایی می شود. بنابراین گزارش ها به پرتاب مارس ۲۰۲۱ اشاره دارد. این دستگاه ممکن است در کنار سری وان پلاس ۹ که در اوایل سال جاری نیز عرضه خواهد شد ، رسمی شود. در حقیقت ، وان پلاس برنامه Nord اصلی را برای رسمی شدن همراه با خانواده وان پلاس ۸ برنامه ریزی کرد. با این حال ، به دلیل همه گیری COVID-19 ، شرکت مجبور شد برنامه های خود را تغییر دهد.