گوشی وان پلاس ۹ لایت با اسنپدراگون ۸۶۵ عرضه می شود

پرده های سال ۲۰۲۰ تقریباً بسته می شوند و سازندگان گوشی های هوشمند در حال قدم زدن برای موج پرچمداران سال آینده هستند. پیش از پایان سال ، شیائومی قرار است از سری Mi 11 رونمایی کند. چه زمانی به بازار می رسد ، این داستان دیگری است. در تاریخ ۱۴ ژانویه ، سامسونگ از سری Galaxy S21 خود رونمایی می کند.

وان پلاس همچنین قرار است گوشی های هوشمند خود را در سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ فاش کند. طبق گزارشات اخیر ، وان پلاس در حال آماده سازی سه مدل امسال است. خوب ، ما سال گذشته همین موضوع را شنیده بودیم و در واقع ، وان پلاس احتمالاً قصد داشت یک نسخه تک را برای وان پلاس ۸ ، ۸ Pro و وان پلاس Nord منتشر کند. با این حال ، همه گیر COVID-19 مدل سوم را به تأخیر انداخت. برای سال آینده ، این شرکت سعی خواهد کرد از سه دستگاه جدید رونمایی کند – وان پلاس ۹ ، وان پلاس ۹ Pro و مدل سوم با نام وان پلاس ۹ Lite. قبلی اظهار داشت که این دستگاه به صورت وان پلاس ۹E خواهد آمد ، اما گزارش جدید می گوید که این وان پلاس ۹ Lite است. علاوه بر این ، دستگاه یک چیپست متفاوت را بسته بندی می کند.

طبق گزارش تازه Android Center ، یک فرد داخلی آنها را از برنامه های وان پلاس برای راه اندازی سه گوشی وان پلاس ۹ در سال آینده مطلع کرده است. افزودن مدل سوم استراتژی جدیدی برای شرکت است. مدل سوم با عنوان وان پلاس ۹ Lite به بازار عرضه می شود. برخلاف نسخه Pro ، گوشی Lite پردازنده کوالکام اسنپدراگون ۸۶۵ امسال را به همراه خواهد داشت. بسته به قیمت دستگاه ممکن است فروش خوبی داشته باشد ، اما افراد در بخش گل سرسبد تمایل دارند دستگاه های دارای چیپست جدیدتر را خریداری کنند.

یک استراتژی جدید برای گوشی های هوشمند وان پلاس

همه چیز به قیمت ارزان قیمت وان پلاس ۹ Lite بستگی خواهد داشت. ما هنوز نمی دانیم که هزینه دستگاه های اسنپدراگون ۸۸۸ چقدر است ، اما انتظار داریم نسخه اسنپدراگون ۸۶۵ گرانتر از وان پلاس نورد باشد. بنابراین ، در پایان ، ممکن است چندان جذاب نباشد. بعلاوه ، این دستگاه ممکن است برای وان پلاس ۸T که همان چیپست یکسانی را دارد مضر باشد. باید منتظر بمانیم و ببینیم که گوشه های وان پلاس در گوشی جدید چگونه بریده می شوند.

اقدام OnePlus برای راه اندازی یک گوشی پرچمدار با چیپست از سال گذشته کاملاً جدید است. این استراتژی توسط Realme ، شرکت دیگری در داخل مجتمع BBK Electronics استفاده می شود. دومی در اسفند ماه از Realme X3 SuperZoom با اسنپدراگون ۸۵۵+ رونمایی کرد که آخرین گل سرسبد سال گذشته بود. بسته به قیمت این یک استراتژی بد نیست. بالاخره پرچمداران هر ماه گران می شوند. و انتظار نداریم که این مورد با اسنپدراگون ۸۸۸ که ممکن است گرانتر از مدل های قبلی باشد تغییر کند.