گوشی گلکسی نوت ۲۰با رنگ قرمز و Z Flip 5G با رنگ سفید در ایالات متحده رونمایی می شود

در ماه آگوست ، دنیای تلفن های هوشمند هنوز در حال بهبودی از اختلالات بزرگی بود که به دلیل همه گیری COVID-19 بازار را خراب کرد. سامسونگ در تلاش برای جلب مشتری در طیف گل سرسبد ، سری Galaxy Note20 و نسخه جدید Galaxy Z Flip موفق خود را با قابلیت اتصال ۵G منتشر کرد. فروش این تلفن های هوشمند را نمی توان با آنچه این شرکت در بخش میان رده به دست می آورد مقایسه کرد ، اما ما معتقدیم که آنها به اندازه کافی محکم هستند که شایسته رنگ آمیزی جدید هستند. طبق معمول ، سامسونگ برای جذب مشتریان جدید ، رنگ های جدیدی را برای پرچمداران خود به ارمغان می آورد. گلکسی نوت ۲۰ اکنون رنگ Mystic Red را دریافت می کند ، در حالی که Galaxy Z Flip 5G دارای رنگ سفید Mystic White است. درست است ، رنگ قرمز و سفید درست در فصل کریسمس است.

متأسفانه ، اگر شما ساکن اروپا باشید ، نمی توانید از رنگهای جدید استفاده کنید. حداقل در حال حاضر ، سامسونگ تلفن های جدید را به طور انحصاری در وب سایت Samsung Samsung خود ارائه می دهد . قیمت آن همان رنگهای اصلی است. شرکت ها غالباً رنگ های جدید را با همان قیمت رنگ های قدیمی به فروش می رسانند ، در مورد فروشندگان شخص ثالث که سعی می کنند با رنگ های تازه وارد کمی بیشتر درآمد کسب کنند ، نمی توان همین حرف را زد. ما نمی دانیم این رنگ ها برای مدت محدودی در دسترس خواهند بود یا سهام دوباره پر می شود. با این حال ، ظاهرا ، این شرکت تعداد زیادی از این رنگ ها را برای ارائه دارد. ارسال گلکسی نوت ۲۰ Mystic Red از ۸ دسامبر آغاز می شود. وقتی صحبت از Galaxy Z Flip 5G Mystic White می شود ، محموله ها تا ۷ دسامبر آغاز می شوند. این یک روز جلوتر از رنگ های برنز Mystic و Mystic Grey است.

رنگ های جدید در هفته آینده مشخص می شوند.

در ایالات متحده ، Galaxy Note20 5G 850 دلار برای شما بازگرداند. با این وجود می توانید با یک تلفن هوشمند هوشمند واجد شرایط این قیمت را به ۲۵۰ دلار کاهش دهید. Galaxy Z Flip 5G با قیمت ۱۴۵۰ دلار فروخته می شود ، با این حال ، با فرض داشتن یک تلفن واجد شرایط برای تجارت ، هنوز می توانید قیمت را به ۱۰۰۰ دلار کاهش دهید.

Galaxy Note20 5G و Galaxy Z Flip 5G دارای چیپست Qualcomm Snapdragon 865 در ایالات متحده است. نمونه اول با یک نمایشگر AMOLED زیبا ، تنظیم دوربین سه گانه ۶۴ مگاپیکسلی و باتری ۴۳۰۰ میلی آمپر ساعتی با شارژ سریع ۲۵ وات ارائه می شود. Galaxy Z Flip 5G به عنوان یک نسخه برتر برای دستگاه عرضه شده در اوایل سال ۲۰۲۰ ارائه می شود. خبر جدید در اینجا اتصال ۵G است.