گوشی Realme RMX3063 با باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری و تنظیم دوربین سه گانه رونمایی می شود

سال ۲۰۲۰ برای اکثر شرکت های تلفن های هوشمند به دلیل اختلال ناشی از COVID-19 سال سختی بوده است. این در دو سه ماهه اول سال تأثیر زیادی گذاشت.در میان شرکت هایی که در سه ماهه گذشته نتایج خوبی کسب کرده اند ، Realme را داریم . سریعترین رشد نام تجاری ، بار دیگر ، به لطف سبد خرید گوشی های هوشمند همیشه در حال رشد ، سه ماهه سوم را با اعداد مثبت به پایان رساند. همین چندی پیش ، این شرکت از سری Realme 7 و سری Realme X7 خود رونمایی کرد. با این حال ، یک گواهینامه جدید در FCC نشان می دهد که هنوز یک دستگاه دیگر قبل از پایان سال وجود دارد.

یک گوشی مرموز در گواهی FCC با شماره مدل RMX3063 صدور گواهینامه آشکار شد. متأسفانه ، این لیست نام بازاریابی گوشی را نشان نمی دهد اما برخی از مشخصات اصلی را نشان می دهد. علاوه بر این ، سند FCC یک نمودار شماتیک از دستگاه را به ارمغان می آورد که یک ماژول دوربین مربع شکل را در پشت نشان می دهد. به نظر می رسد این جنبه دوربین روند جدیدی برای گوشی های هوشمند Realme است که امسال طرح افقی را پشت سر گذاشته اند.در کل شامل سه دوربین و یک فلاش LED است.

جالب اینجاست که شمایل های این گوشی شباهت های زیادی بین مدل جدید و Realme C15 منتشر شده از چند ماه پیش نشان می دهد. این لیست همچنین نشان می دهد که این گوشی دارای یک باتری مدل BLP729 با ظرفیت ۴۸۸۰ میلی آمپر ساعت است. همان مدل باتری در Realme 5i وجود دارد که با ظرفیت ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعت به بازار عرضه می شود. بنابراین می توان فرض کرد که دستگاه آینده ظرفیت معمولی ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعت را دارد. بدیهی است که Realme RMX3063 Realme UI 1.0 مبتنی بر اندروید ۱۰ را اجرا خواهد کرد. این اشاره به راه اندازی قریب الوقوع دارد. از این گذشته ، فکر نمی کنیم Realme در سال ۲۰۲۱ تلفن های بدون اندروید ۱۱ را روانه بازار کند. سایر ویژگی های تأیید شده توسط FCC بلوتوث ۴.۲ ، Wi-Fi ، اتصال ۴G LTE و GPS هستند.

لازم به ذکر است که این اولین بار نیست که در مورد Realme RMX3063 می شنویم. این دستگاه قبلاً در گواهینامه های EEC ، TKDN و Sertifikasi ظاهر شده است. این اساساً دستگاه را به عنوان یک گوشی هوشمند جهانی تأیید می کند. متأسفانه ، در حال حاضر جزئیات کمیاب هستند ، اما انتظار داریم در روزهای آینده اطلاعات بیشتری ارائه شود. این گوشی احتمالاً دقیقاً مانند Realme C15 یک گوشی هوشمند ارزان قیمت خواهد بود. C15 دارای یک کوالکام اسنپدراگون ۴۶۰ SoC ، ۳ گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت فضای ذخیره سازی است. با این حال ، این یک باتری ۶۰۰۰ میلی آمپری بزرگتر و یک تنظیم دوربین چهارگانه به ارمغان می آورد.