سرانجام منابع هسته گوشی POCO X3 منتشر شد

در سپتامبر سال جاری ، POCO یکی از هیجان انگیزترین دستگاه های خود را به نام POCO X3 NFC رونمایی کرد تا کنون ، این گوشی تنها دستگاه اصلی است که امسال توسط این شرکت منتشر شده است. با این حال ، این روش خوبی برای شرکت بود که نام خود را در بازار تثبیت کند. این دستگاه یکی از بهترین ارزش برای گوشی های هوشمند است که در سال جاری عرضه شد. این نمایشگر با یک نمایشگر ۱۲۰ هرتز ، یک اسنپدراگون ۷۳۲G SoC قدرتمند ، یک باتری ۵۱۶۰ میلی آمپری با شارژ سریع ۳۳ وات ارائه می شود.

POCO از قدرت گوشی های هوشمند خود در انجمن ROM سفارشی آگاه است. به همین دلیل ، قول داده بود که منابع هسته را برای این گوشی در روز عرضه منتشر کند. به دلایلی که بیش از حد درک ما نیست ، این شرکت نتوانست به این قول عمل کند. این شرکت با عرضه POCO X3 در هند ،کار خود را ادامه داد. نسخه هندی با باتری بزرگتر ۶۰۰۰ میلی آمپری ارائه شد و NFC را کاهش داد. در مورد راه اندازی نسخه هندی ، POCO در مورد منابع هسته هیچ قولی نداد.

کد منبع هسته به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا ROMS سفارشی اندروید ۱۱ را با ثبات ارائه دهند.

در هفته گذشته ، ما از عدم شفافیت POCO در مورد انتشار منابع هسته شکایت کردیم. دیروز ، با کمال تعجب ، این شرکت تصمیم گرفت که سرانجام منابع هسته را برای دو گوشی منتشر کند. کد منبع کد و پرونده های یکپارچه را برای نسخه هندی (Karna) و جهانی Surya) POCO X3) به ارمغان می آورد. اکنون ، POCO با موفقیت از GPLv2 پیروی کرده و کد منبع نیز به نفع جامعه بازار پس از فروش است، که قادر به ساخت رم های سفارشی برای گوشی خواهد بود. تاکنون ، X3 مجموعه ای از رام های سفارشی AOSP مبتنی بر اندروید ۱۰ را دارد و حتی ROM های مبتنی بر اندروید ۱۱ نیز وجود دارد.

POCO قول داد که سه سال از POCO X3 پشتیبانی کند. ما نمی دانیم این شرکت با این کار به بروز رسانی های مهم اندروید یا بروز رسانی های امنیتی مراجعه می کند. البته ، این دستگاه بخشی از برنامه شیائومی برای بروز رسانی اندروید ۱۱ مبتنی بر MIUI 12 است.

انتشار کد منبع هسته فقط چند روز قبل از راه اندازی بزرگ بعدی POCO صورت می گیرد. در تاریخ ۲۴ نوامبر ، این شرکت POCO M3 جدید را منتشر می کند. ظاهراً این دستگاه با طراحی اصلی عرضه خواهد شد. شاید ، این یک ارزش جدید برای دستگاه پول باشد ، اما این بار یک برچسب قیمت پایین تر را هدف قرار می دهد.