Cougar کیس PC RX MX440-G را معرفی کرد

Cougar کیس PC MX440-G RGB را که دارای یک صفحه کنار شیشه ای معتدل و یک صفحه جلوی شیشه معتدل است ، رونمایی می کند. این کیس PC با سه فن ARGB ارائه می شود که از نور RGB فوق العاده ای برای این کیس کامپیوتر کامپکت برخوردار است. Cougar قیمت گذاری را اعلام نکرده است یا اینکه کیسه PC MX440-G RGB برای خرید در دسترس مصرف کنندگان قرار دارد.

Cougar اعلام کرد که کیس PC MX440-G RGB نه تنها دارای طراحی منحصر به فرد و در عین حال محکم بلکه دارای دو صفحه شیشه ای متعادل است.

در طراحی کیس PC MX440-G RGB دو صفحه شیشه ای معتدل وجود دارد که در پانل های کناری و جلو قرار گرفته اند. این پانل های جانبی شیشه ای معتدل باعث می شوند تا نور RGB بتواند اجزای نصب شده را به راحتی نشان دهد و نورپردازی RGB از جلوی قاب به راحتی نشان داده می شود.

این قاب دارای یک صفحه پهلو شیشه ای معتدل است. این از ضخامت ۴ میلی متر برخوردار است و این قاب با روکش PSU تمام طول ارائه می شود که به راحتی کابل ها را پنهان می کند تا ساختاری تمیز و بدون خرابی ایجاد کند. این ساخت رایانه تمیز به سازندگان رایانه اجازه می دهد تا اجزای کامپیوتر نصب شده را به راحتی به نمایش بگذارند.

طراحی کیس PC MX440-G RGB سبک محکم و محکم کوگار را ادامه می دهد. این طرح دارای خطوط برجسته و ساختارهای ناهموار است. این طراحی در حالی که همچنان جریان هوای خوبی برای سه فن از پیش نصب شده ARGB دارد ، پنل جلوی شیشه معتدل را ایمن نگه می دارد.

این سه فن ARGB از قبل نصب شده اند و امکان ایجاد چندین جلوه نور را فراهم می کنند که به دلیل اختصاص دادن دکمه RGB به راحتی بین آنها جابجا می شود. این دکمه اختصاصی RGB در کنار IO جلو قرار دارد و IO جلو شامل سه پورت USB است که یکی در USB 2.0 است ، در حالی که دو مورد دیگر از اتصال USB 3.0 استفاده می کنند.

برای سازگاری ، کیس PC MX440-G RGB مجموعه گسترده ای از سازگاری را دارد. این کیس کامپیوتر جمع و جور اواسط برج از مادربردهای Mini-ITX ، mATX و حتی ATX پشتیبانی می کند. این رایانه می تواند حداکثر از یک کارت گرافیک ۳۲۰ میلی متری ، حداکثر ارتفاع کولر CPU 170 میلی متر و حداکثر طول PSU 150 میلی متر پشتیبانی کند. Cougar اعلام کرده است که اسلات کارت گرافیک افقی با کارت گرافیک سری NVIDIA 3000 سازگار است.

کوگار اعلام نکرده که کیس PC MX440-G RGB چیست و هنوز توضیحاتی درباره قیمت کیس PC MX440-G RGB که چقدر خواهد بود،ارائه نداده است.