Eluktronics سه لپ تاپ را که دارای صفحه نمایش IPS با رزولوشن ۱۴۴۰p و ۱۶۵ هرتز هستند را رونمایی می کند

Eluktronics سه مدل لپ تاپ جدید به نام های Mech-15 G3 QHD ، Max-15 HQD و Max-17 QHD را اعلام کرده است . همه این مدل ها شامل صفحه موس بزرگ ، ماوس HIVE-65 و سایر موارد اضافی هستند. این مدل های مختلف همگی برچسب های متفاوتی از ۲،۱۹۹.۰۰ دلار تا ۲،۲۹۹.۰۰ دلار ارائه می دهند. این مدل ها در حال حاضر برای پیش سفارش در دسترس هستند ، تاریخ پیش بینی قبل از کریسمس تضمین شده است.

جدیدترین لپ تاپ های Eluktronics اولین لپ تاپ جهان هستند که از پنل IPS ، وضوح ۱۴۴۰p و نرخ تازه سازی ۱۶۵ هرتز بهره می برند.

این سه مدل همه مشخصات یکسانی را ارائه می دهند که دارای پردازنده نسل ۱۰ اینتل با ۱۶ گیگابایت RAM DDR4 با سرعت ۲۹۳۳ مگاهرتز است. پردازنده نسل ۱۰ اینتل پردازنده Intel Core i7-10870H است که دارای یک سرعت کلاک پایه ۲.۲ گیگاهرتز و یک ساعت کلاک توربو ۵.۰ گیگاهرتز است که در مجموع دارای هشت هسته پردازنده است. ۱۶ گیگابایت RAM بین دو حافظه RAM جداگانه تقسیم شده است که امکان پشتیبانی از دو کانال را فراهم می کند.

لپ تاپ های Mech-15 G3 QHD ، Max-15 HQD و Max-17 QHD همه از کارت گرافیک NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER برای تأمین انرژی هر نمایشگر استفاده می کنند. Mech-15 G3 QHD ، Max-15 HQD هر دو دارای صفحه نمایش ۱۵.۶ “۱۴۴۰p هستند که حداکثر سرعت تازه سازی آن ۱۶۵ هرتز است ، در حالی که Max-17 QHD دارای صفحه نمایش بزرگتری است که اندازه صفحه نمایش آن ۱۷.۳” است.

این نمایشگرها از دقت فوق العاده رنگی برخوردارند و این لپ تاپ ها را برای ویرایشگر عکس و ویرایشگر فیلم مناسب می کند.

Mech-15 G3 QHD ، Max-15 HQD و Max-17 QHD همگی دارای تفاوت های اساسی در تفاوت اندازه صفحه هستند. در طراحی لپ تاپ Mech-15 روی هر کلید نور RGB وجود دارد ، اما فقط از طریق یک کلید خاص نشان داده می شود ، در حالی که طرح لپ تاپ Max دارای نور RGB در اطراف هر یک از کلیدهای جداگانه است.

Mech-15 و Max-15 هر دو دارای قیمت یکسان ۲،۱۹۹.۰۰ دلار هستند ، در حالی که Max-17 دارای برچسب کمی بالاتر از ۲۲۹۹.۰۰ دلار است. این قیمت ۱۰۰ دلاری با اختلاف کمی نسبت به سایر لپ تاپ ها ، صفحه نمایش بزرگتری به کاربر می دهد.